Artykuł Dodaj artykuł

Nowy kompaktowy interkom od Axis

Axis Communications wprowadza na rynek wytrzymały, wandaloodporny sieciowy interkom wizyjny.

Axis Communications wprowadza na rynek wytrzymały, wandaloodporny sieciowy interkom wizyjny. Urządzenie AXIS I8016-LVE Network Video Intercom — zaprojektowane z myślą o komunikacji dwukierunkowej, identyfikacji wizyjnej i zdalnej kontroli wejść — idealnie nadaje się do dozoru w trudnych warunkach oświetleniowych, a nawet całkowitej ciemności.

Nowy kompaktowy interkom od Axis

Dzięki wbudowanej kamerze o rozdzielczości 5 MP oraz wyjątkowej jakości dźwięku z redukcją echa i szumów, urządzenie zapewnia niezawodną identyfikację nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Promieniowanie podczerwone umożliwia klarowną identyfikację osób przez 24 godziny na dobę. Ponadto ten wytrzymały, wandaloodporny interkom sieciowy o klasie ochrony IK10 cechuje się łatwą instalacją i mieści się w zwykłych skrzynkach montażowych.

AXIS I8016-LVE Network Video Intercom oparty jest na otwartych standardach i interfejsach oraz umożliwia integrację, stanowiąc idealne uzupełnienie każdego systemu dozoru wizyjnego. Interkom można zintegrować z innymi systemami i rozwiązaniami, na przykład z obszaru zarządzania materiałem wizyjnym, kontroli dostępu oraz łączności VoIP.

Najważniejsze cechy:

  • Wysoka jakość wideo i audio
  • Redukcja echa i szumów
  • Łatwa instalacja dzięki technologii PoE
  • Otwarty interfejs umożliwiający integrację z telefonią IP i obsługę SIP
  • Gotowość do montażu na zewnątrz, wandaloodporność, klasa ochrony IK10

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły