Artykuł Dodaj artykuł

Pięć lat Rozszerzonej Gwarancji AXIS na produkty firmy

Axis Communications, lider w dziedzinie sieciowego nadzoru wizyjnego, wzmacnia swoje portfolio usług poprzez oferowanie opcjonalnego przedłużenia gwarancji na kamery  sieciowe, wideoenkodery i dekodery.

Axis Communications, lider w dziedzinie sieciowego nadzoru wizyjnego, wzmacnia swoje portfolio usług poprzez oferowanie opcjonalnego przedłużenia gwarancji na kamery  sieciowe, wideoenkodery i dekodery. Okres gwarancji produktów  może być wydłużony do pięciu lat. W połączeniu z wysokiej jakości produktami Axis, nowa rozszerzona gwarancja daje integratorom systemów i użytkownikom końcowym solidną ochronę inwestycji.

"Zapewnienie naszym klientom najwyższego poziomu usług i wsparcia po zakupie naszych produktów jest dla nas najważniejsze. Niektórzy z naszych klientów, zwłaszcza Ci, którzy realizują duże instalacje nadzoru wizyjnego, chcą dodatkowej ochrony w postaci  wydłużonego okresu gwarancji" powiedział Peter Friberg, Dyrektor Systemów i Usług, Axis Communications. "Ponadto, dla integratorów systemów, Rozszerzona Gwarancja AXIS otwiera nowe możliwości w oferowaniu umów o świadczenie usług gwarancyjnych."

Rozszerzona Gwarancja Axis wydłuża standardowy okres gwarancyjny z jednego lub trzech lat, do maksymalnego łącznego okresu gwarancji pięciu lat, co ma zastosowanie w przypadku  kamer, wideoenkoderów i dekoderów. Rozszerzona gwarancja jest dostępna za pośrednictwem kanałów dystrybucji firmy Axis i musi być aktywowana w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupu produktu.

Więcej informacji na temat gwarancji oferowanych przez Axis znajduje się na stronie: www.axis.com/warranty/

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły