Montersi

Artykuł Dodaj artykuł

EBS na targach IFSEC 2010

15-05-2010, 02:00

EBS na targach IFSEC 2010Firma EBS zaprezentowała się w tym roku na największych targach branży zabezpieczeń - targach IFSEC, które odbyły się w dniach 10-13 maj 2010 w Birmingham w Wielkiej Brytania.

Chociaż targi były w tym roku mniejsze niż w latach ubiegłych zarówno pod względem liczby wystawców jak i odwiedzających, stoisko EBS było stale oblegane przez zwiedzających.

Zgodnie z zapewnieniami organizatorów targi miały charakter międzynarodowych i na stoisku gościliśmy odwiedzających ze wszystkich stron świata - niemal wszystkich państw europejskich a także m.in. z Armenii, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Izraela, Iranu, Kazachstanu, Laosu, Maroko, Malezji, Nigerii, Pakistanu, RPA, USA czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Na stoisku zaprezentowaliśmy szeroki asortyment nadajników GPRS oraz nadajników IP a także urządzenie do kontroli strażników Active Guard, GPS tracking system oraz GPS personalny oraz systemy typu „inteligentny dom".

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy do dalszych spotkań podczas kolejnych imprez branżowych.

Źródło: EBS Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

EBS Sp. z o.o.

EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły