Wynik wyszukiwania

 
22 edycja Podhalańskich Targów Budownictwa - podsumowanie zdjęcie

22 edycja Podhalańskich Targów Budownictwa - podsumowanie

Wyniki konkursów targowych organizowanych przy okazji XXII edycji Podhalańskich Targów Budowlanych w Nowym Targu 13-14.05.2017r.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2017 – podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych zdjęcie

SPIN Extra 2017 – podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

15–16 marca 2017 w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN Extra 2017. Wydarzenie umożliwiło wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy ponad 210 uczestnikami - projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. 

Czytaj więcej

 
14SPIN: podsumowanie zdjęcie

14SPIN: podsumowanie

21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się kolejna południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. 

Czytaj więcej

 
Podsumowanie Konferencji 08-09 marca zdjęcie

Podsumowanie Konferencji 08-09 marca

W tym roku przewodnim tematem był wpływ IoT na branżę zabezpieczeń. Ostatnie lata były czasem poważnych zmian – zarówno w zakresie polityki personalnej jak i postępu technologicznego.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2016: podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych zdjęcie

SPIN Extra 2016: podsumowanie wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Za nami SPIN Extra 2016. Podczas 2-dniowej konferencji 26 prelegentów, reprezentantów producentów, dystrybutorów  i ekspertów branżowych, zaprezentowało swoje rozwiązania w trakcie 21 prelekcji. 

Czytaj więcej

 
Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP" zdjęcie

Wielka Gala "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP"

24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.

Czytaj więcej

 
13 SPIN – Podsumowanie trzynastej, południowej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych zdjęcie

13 SPIN – Podsumowanie trzynastej, południowej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

26 prelegentów – reprezentantów producentów, dystrybutorów, ekspertów branżowych, 23 prelekcje, ponad 740 minut wystąpień, 28 stoisk do testowania sprzętu, blisko 200 projektantów, 2 dni indywidualnych konsultacji i omawiania projektów 

Czytaj więcej

 
Podsumowanie XII Ogólnopolski Kongres Pożarnictwa na Stadionie Narodowym w Warszawie zdjęcie

Podsumowanie XII Ogólnopolski Kongres Pożarnictwa na Stadionie Narodowym w Warszawie

23 lipca 2015 r. na Stadionie Narodowym na długo zapadnie w pamięci znawcom ochrony przeciwpożarowej. Ten dzień należał właśnie do Nich. 

Czytaj więcej

 
Konferencja & Wystawa SAFETY zdjęcie

Konferencja & Wystawa SAFETY

W tym roku magazyny „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” oraz „Control Engineering Polska” – dwa przodujące czasopisma poświęcone utrzymaniu ruchu i automatyce przemysłowej po raz pierwszy zorganizowały konferencję SAFETY poświęconą bezpieczeństwu i higienie pracy w zakładach przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych zdjęcie

Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

25-26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.  

Czytaj więcej

 
Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE” zdjęcie

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic „GRANICE”

W dniach 25-26 września 2019 r. w Targach Lublin odbyła się w trzecia edycja Wschodniej Konferencji i Targów Ochrony Granic. GRANICE 2019 to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone prezentacji formacji działających na granicach. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji i targów było bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze na polskich granicach oraz granicy zewnętrznej UE.

Czytaj więcej

 
Rekordowa liczba przeszkolonych specjalistów –  podsumowanie pierwszych 6 miesięcy 2015 r. zdjęcie

Rekordowa liczba przeszkolonych specjalistów – podsumowanie pierwszych 6 miesięcy 2015 r.

Schrack Seconet Polska Sp. o. o. od początku swojej działalności na rynku polskim kładzie nacisk na edukację i rozwój kompetencji w zakresie projektowania, instalacji, programowania i konserwacji systemów sygnalizacji pożarowej certyfikowanych przez siebie specjalistów.

Czytaj więcej

 
KIELCE IFRE-EXPO 2019 z rekordem zdjęcie

KIELCE IFRE-EXPO 2019 z rekordem

Właśnie takiej wystawy potrzebowali strażacy! Najnowocześniejszy sprzęt, premiery, widowiskowe pokazy i ciekawi goście - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2018 odwiedziło blisko 7500 zwiedzających i z pewnością nie byli oni zawiedzeni.

Czytaj więcej

 
IBCON 2019 zdjęcie

IBCON 2019

To już drugie spotkanie specjalistów zainteresowanych nowymi technologiami i rozwiązaniami w budownictwie dostępnymi dla deweloperów i inwestorów zorganizowane w ramach specjalistycznych konferencji Trade Media International.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2019 za nami zdjęcie

SPIN Extra 2019 za nami

W dniach 20-21 marca 2019 w hotelu Marina Club w Sile k. Olsztyna odbyła się kolejna już, wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 128