Wynik wyszukiwania

 
Jak skutecznie kształtować doświadczenia klientów? Inteligentne systemy monitoringu dla branży retail  zdjęcie

Jak skutecznie kształtować doświadczenia klientów? Inteligentne systemy monitoringu dla branży retail

Operatorzy centrów handlowych poszukują nowych rozwiązań, które pomogą ułatwić wizytę w przestrzeniach handlowo-rozrywkowych oraz dostarczą klientom pozytywnych wrażeń zakupowych.

Czytaj więcej

 
5 pytań, które pomogą w wyborze systemu monitoringu zdjęcie

5 pytań, które pomogą w wyborze systemu monitoringu

Systemy monitoringu wizyjnego stają się w Polsce coraz popularniejsze – nie tylko w przestrzeniach publicznych, ale także w przedsiębiorstwach i na prywatnych posesjach. Wspierają bezpieczeństwo, ułatwiają organizację pracy, a często także pozytywnie wpływają na doświadczenie klienta, np. w sklepach.

Czytaj więcej

 
Najczęstsze cyberzagrożenia dla systemu monitoringu zdjęcie

Najczęstsze cyberzagrożenia dla systemu monitoringu

Podstawowymi elementami, które należy chronić w każdym systemie IT są poufność, integralność i dostępność. Każdą sytuacja, która niekorzystnie wpływa na którykolwiek z tych czynników, trzeba traktować jako incydent, który może wpłynąć na bezpieczeństwo cybernetyczne systemu. Przyjrzyjmy się najczęstszym zagrożeniom i słabym punktom, które sprzyjają naruszeniom.

Czytaj więcej

 
6 kluczowych trendów na rynku monitoringu wizyjnego w 2022 roku zdjęcie

6 kluczowych trendów na rynku monitoringu wizyjnego w 2022 roku

Nadchodzący rok na rynku monitoringu wizyjnego w dużej mierze będzie zdominowany przez jedno wyrażenie – zaufanie. Niezależnie od tego czy mówimy o rozwoju sieci 5G, rozwiązań AI czy sieci zero trust, warto postawić na technologie, które w pewny sposób odpowiedzą na nasze potrzeby. Prezentujemy 6 głównych trendów, które będą znaczącą ramą w kontekście rozwiązań technologicznych w 2022 roku.

Czytaj więcej

 
Bezpieczny dom – jak zwiększyć bezpieczeństwo? zdjęcie

Bezpieczny dom – jak zwiększyć bezpieczeństwo?

Na rynku dostępne są dziś różne rodzaje monitoringu, dzięki czemu w łatwy sposób można ochronić własne mienie, ale także zapewnić bezpieczeństwo ludziom.

Czytaj więcej

 
Rynek monitoringu - podsumowanie 2020 r. Trendy, które z nami zostaną zdjęcie

Rynek monitoringu - podsumowanie 2020 r. Trendy, które z nami zostaną

Pandemia wyznaczyła nowe trendy w globalnej gospodarce i naszych zachowaniach – świat wciąż boryka się z jej skutkami, tymczasem możemy powiedzieć, że lockdown i praca online najmocniej odcisnęły się na 2020 roku. Galopująca digitalizacja wszystkich w zasadzie sfer życia, nawet jeśli wrócimy do „normalności” już z nami pozostanie.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo i optymalizacja zarządzania inteligentnym budynkiem zdjęcie

Bezpieczeństwo i optymalizacja zarządzania inteligentnym budynkiem

Systemy Monitoringu i kontroli dostępu wsparciem dla TCO i zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej

 
SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS zdjęcie

SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS

System integrujący urządzenia przeciwpożarowe (SIUP) przeznaczony jest do monitoringu i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi.

Czytaj więcej

 
Łatwiejszy dozór pojazdów – dwa nowe zestawy monitoringu od Axis zdjęcie

Łatwiejszy dozór pojazdów – dwa nowe zestawy monitoringu od Axis

Axis Communications wprowadziło właśnie na rynek dwa kompleksowe zestawy do monitoringu pojazdów, obejmujące kamery i oprogramowanie.

Czytaj więcej

 
Kto monitoruje nasz… monitoring? zdjęcie

Kto monitoruje nasz… monitoring?

Według szacunków, obecnie na świecie funkcjonuje 770 milionów kamer monitoringu, z czego aż 54% w Chinach. Jednocześnie firmy z Państwa Środka są światowymi liderami jeżeli chodzi o produkcję systemów monitoringu, a popularność tej technologii zaczyna znacząco rosnąć. W 2021 roku na całym świecie kamer monitoringu ma być już ponad miliard . W związku z tym coraz częściej pojawiają się pytania – czy systemy bezpieczeństwa są faktycznie bezpieczne i jak należy zadbać o ich bezpieczeństwo?

Czytaj więcej

 
Jak zapewnić bezpieczeństwo w mieście? O systemach audio w smart city zdjęcie

Jak zapewnić bezpieczeństwo w mieście? O systemach audio w smart city

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w miastach często skupiają się głównie na aspektach związanych z zastosowaniem inteligentnych systemów monitoringu.

Czytaj więcej

 
Jak wykorzystać technologię do usprawnienia łańcucha dostaw? zdjęcie

Jak wykorzystać technologię do usprawnienia łańcucha dostaw?

Pod wpływem nowych technologii oraz ciągle zmieniających się oczekiwań konsumentów, w handlu detalicznym i e-commerce nastąpiła swoista zmiana paradygmatu. Konsumenci domagają się już nie tylko natychmiastowej wysyłki towarów, ale również wysokiej jakości dostawy uzupełnionej pozytywnymi wrażeniami z internetowych zakupów.

Czytaj więcej

 

Technologia deep learning w monitoringu wizyjnym – urządzenia na miarę 5G

Technologie związane z nową generacją sieci komórkowych – 5G – otwierają zupełnie nowe możliwości w monitoringu wizyjnym.

Czytaj więcej

 
Imprezy masowe w postpandemicznych czasach. Czy stadiony i hale widowiskowe są gotowe na bezpieczny powrót publiczności? zdjęcie

Imprezy masowe w postpandemicznych czasach. Czy stadiony i hale widowiskowe są gotowe na bezpieczny powrót publiczności?

Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbyły się bez udziału kibiców z zagranicy– na widowni w warunkach reżimu sanitarnego zasiąść mogli jedynie Japończycy. Obecnie restrykcje związane z udziałem publiczności w imprezach masowych są powoli luzowane, choć większość z nich nadal odbywa się w ograniczonym obłożeniu. Aby zapewnić uczestnikom wydarzeń bezpieczeństwo, zarządcy obiektów sportowo-widowiskowych będą musieli wprowadzić szereg zmian i usprawnień. Z pomocą przychodzi technologia. Jakie możliwości oferuje i gdzie najlepiej się sprawdza?

Czytaj więcej

 
Monitoring nie tylko do ochrony.  Jak wykorzystać kamery by zwiększyć sprzedaż zdjęcie

Monitoring nie tylko do ochrony. Jak wykorzystać kamery by zwiększyć sprzedaż

Rejestrowany przez kamery sklepowego monitoringu obraz wysokiej rozdzielczości można z powodzeniem wykorzystać w celach marketingowych. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1638