Wynik wyszukiwania

 
Sygnalizacja pożarowa Protec – nowa broszura D+H zdjęcie

Sygnalizacja pożarowa Protec – nowa broszura D+H

D+H Polska przedstawia nową broszurę, która w całości poświęcona jest systemowi sygnalizacji pożarowej Protec. Znajdziemy w niej wszystkie urządzenia wchodzące w skład SSP – od central pożarowych i czujek przez radiowy system sygnalizacji pożarowej aż po moduły i akcesoria.

Czytaj więcej

 
Katalog - XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków  na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 21 marca 2022 r. zdjęcie

Katalog - XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 21 marca 2022 r.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku, począwszy od 2008 r. Każdorazowo, w jednej edycji Targów udział bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Czytaj więcej

 
Katalog - XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków  na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 4 kwietnia 2022 r. zdjęcie

Katalog - XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 4 kwietnia 2022 r.

Szukasz pracowników i praktykantów z zakresu: Cyberbezpieczeństwa, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki, Informatyki, Inżynierii Internetu Rzeczy, Inżynierii Biomedycznej, Computer Science?

Czytaj więcej

 
Targi SAWO 2022 -  dla pasjonatów i profesjonalistów zdjęcie

Targi SAWO 2022 - dla pasjonatów i profesjonalistów

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2022 to idealne miejsce na to, by zaplanować i wdrożyć działania zmieniające rzeczywistość prywatną i zawodową w wygodną i bezpieczną przestrzeń. To tutaj można spotkać się z wystawcami prezentującymi najnowsze osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, z ekspertami dzielącymi się swą wiedzą i doświadczeniem oraz wziąć udział w pokazach na żywo, konferencjach i prezentacjach innowacyjnych i sprawdzonych w świecie rozwiązań. Uczestnictwo w targach SAWO 2022 w Poznaniu zaowocuje nową wiedzą oraz idealnie dopasowanymi rozwiązaniami, gotowymi do wdrożenia zaraz po wydarzeniu.

Czytaj więcej

 
SAWO 2022 - bezpieczeństwo wpisane w DNA zdjęcie

SAWO 2022 - bezpieczeństwo wpisane w DNA

Targi SAWO - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy z profesjonalistami z branży BHP (managerami i specjalistami, handlowcami i producentami, specjalistami ds. szkoleń i usług BHP, przedstawicielami służb ratowniczych i mundurowych: strażakami i policjantami).

Czytaj więcej

 
Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa zdjęcie

Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa

Obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu epidemicznego w związku z zagrożeniem wywołanym przez koronawirusa w Polsce oraz w pozostałych państwach Unii Europejskiej nie sprzyja gospodarce, w tym przemysłowi.

Czytaj więcej

 
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies zdjęcie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies

Od kilku lat dział Bosch Building Technologies dostarcza kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa technicznego zarówno do nowych, jak i modernizowanych obiektów BSH w Polsce.

Czytaj więcej

 
Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Ewakuacją oraz Rejestracji Czasu Pracy w firmie NOVAGO Sp. z o.o. zdjęcie

Zintegrowany system UNIS z modułem Zarządzania Ewakuacją oraz Rejestracji Czasu Pracy w firmie NOVAGO Sp. z o.o.

Firma Novago zajmuje się przetwarzaniem odpadów komunalnych oraz produkcją alternatywnego paliwa RDF. Novago posiada kilka zakładów w czterech województwach.

Czytaj więcej

 
Jakie systemy powinna posiadać nowoczesna firma? zdjęcie

Jakie systemy powinna posiadać nowoczesna firma?

Nowoczesne przedsiębiorstwo kojarzy się ze stosowaniem popularnych rozwiązań technologicznych.

Czytaj więcej

 
Kolumny sygnalizacyjne KS- Ad zdjęcie

Kolumny sygnalizacyjne KS- Ad

W systemach automatyki coraz większą rolę odgrywają współcześnie układy sygnalizacji stanu pracy maszyn.

Czytaj więcej

 
Monitoring w miejscu pracy a RODO zdjęcie

Monitoring w miejscu pracy a RODO

25 maja weszły w życie nowe regulacje prawne dotyczące ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

 
Zbliżeniowe czujniki do automatyki przemysłowej - na jakie rodzaje się dzielą? zdjęcie

Zbliżeniowe czujniki do automatyki przemysłowej - na jakie rodzaje się dzielą?

Zbliżeniowe czujniki to jeden z najchętniej wykorzystywanych elementów składowych w szeroko pojętej automatyce przemysłowej. Stosuje się je przede wszystkim na liniach produkcyjnych, ale też podczas pracy rozmaitych urządzeń i maszyn. Kluczowe jest to, aby były właściwie skonfigurowane i zwiększały wydajność oraz efektywność pracy w kolejnych zakładach.

Czytaj więcej

 
Nowa wersja programu bibi zdjęcie

Nowa wersja programu bibi

Opublikowaliśmy kolejną wersję (1.10.14.01) programu do kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibi.

Czytaj więcej

 
Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy zdjęcie

Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy

Brady Corporation oferuje trwałe znaczniki rur, znaki bezpieczeństwa, etykiety CLP i oznakowanie stref umożliwiające stworzenie zgodnego z przepisami, bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 852