Montersi
Fermax Polska Sp. z o.o.	Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	PROFIRE Sp. z o.o.
 
Sterowanie domem na odległość – jak działają inteligentne drzwi tarasowe? zdjęcie

Sterowanie domem na odległość – jak działają inteligentne drzwi tarasowe?

Mamy dostęp do coraz większej ilości innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom staje się inteligentny. Dzięki technologii korzystanie z drzwi tarasowych może stać się bardziej komfortowe i bezpieczniejsze.

Czytaj więcej

 
Dom pod kontrolą zdjęcie

Dom pod kontrolą

Czy drzwi na pewno są zamknięte? A duże okno w sypialni? Gdzie są klucze? Te i wiele innych pytań pozostaje bez odpowiedzi często przez cały dzień. Niektórzy w stresie wyczekują powrotu do domu, inni wracają, aby jeszcze raz wszystko sprawdzić. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczne i zawsze szczelne drzwi - Roto prezentuje trendy w zamkach do drzwi zdjęcie

Bezpieczne i zawsze szczelne drzwi - Roto prezentuje trendy w zamkach do drzwi

Drzwi wejściowe decydują o wyglądzie całej elewacji, dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej. Wybierając drzwi musimy uwzględnić także praktyczną stronę zakupu: bezpieczeństwo, trwałość i łatwą obsługę, gdyż to właśnie na wejściu często rozstrzygają się losy całego domu. Firma Roto – producent okuć do okien i zamków do drzwi – podpowiada rozwiązania, które uwzględniają najnowsze trendy.

Czytaj więcej

 
Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm zdjęcie

Thermo Portal – pierwsze pasywne drzwi aluminiowe od Internorm

Internorm wprowadza na rynek nową linię drzwi zewnętrznych. Thermo Portal to aluminiowe drzwi zewnętrzne o nowoczesnym i surowym stylu, wyróżniające się parametrami energooszczędności i systemem zabezpieczeń gwarantującym bezpieczeństwo. To kolejne dzieło inżynierskiej sztuki austriackiej firmy.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo w budynkach użyteczności publicznej – drzwi wejściowe Orion zdjęcie

Bezpieczeństwo w budynkach użyteczności publicznej – drzwi wejściowe Orion

Drzwi wewnętrzne w budynkach użyteczności publicznej to jeden z najważniejszych elementów mających bezpośredni wpływ na poprawę ich bezpieczeństwa. W takich miejscach sprawdzą się drzwi Orion firmy Stolbud Włoszczowa, które doskonale łączą izolacyjność akustyczną, odporność ogniową, antywłamaniowość i dymoszczelność z elegancką formą.

Czytaj więcej

 
Domy tworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników zdjęcie

Domy tworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników

Współczesna architektura jest wynikiem kompromisu pomiędzy prostotą, funkcjonalnością i naturą. Nowoczesne bryły, otwarte przestrzenie i nowe podejście do planowania otoczenia dominują w najnowszych trendach. 

Czytaj więcej

 
Drzwi zewnętrzne: wizytówka domu czy ochrona przed włamaniem? zdjęcie

Drzwi zewnętrzne: wizytówka domu czy ochrona przed włamaniem?

Wybierając drzwi zewnętrzne, powinniśmy kierować się zarówno estetyką, jak i względami praktycznymi. Drzwi wejściowe mają za zadanie chronić mieszkańców domu przed włamaniami, a także zapewniać izolację termiczną oraz akustyczną. 

Czytaj więcej

 
Aluminiowe drzwi wejściowe Schüco ADS – idealnie dopasowane zdjęcie

Aluminiowe drzwi wejściowe Schüco ADS – idealnie dopasowane

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu, dlatego warto dobrać indywidualne rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań każdy może stworzyć drzwi wejściowe swoich marzeń.

Czytaj więcej

 
Awaria drzwi wejściowych, czyli zamkowe pogotowie zdjęcie

Awaria drzwi wejściowych, czyli zamkowe pogotowie

Z usług ślusarzy korzysta każdego dnia tysiące osób. Najczęstszymi powodami, z jakimi się do nich zwracamy są zatrzaśnięte drzwi lub klucze, które utkwiły w zamku. Niektórych problemów można jednak w prosty sposób uniknąć. Podpowiadamy, w jaki sposób.  

Czytaj więcej

 
Drzwi BL-DBZ-SUPER CERES marki Bella Linea – techniczna strona domu zdjęcie

Drzwi BL-DBZ-SUPER CERES marki Bella Linea – techniczna strona domu

Wyposażając nasz dom, dużą wagę przykładamy do wyboru odpowiednich drzwi wejściowych i drzwi do poszczególnych pokoi. Skupiamy się w szczególności na ich atrakcyjnym wyglądzie i dopasowujemy je do aranżacji całego mieszkania. Nie mniej ważne są jednak pomieszczenia gospodarcze, takie jak garaż, czy piwnica, w których dobór drzwi często schodzi na dalszy plan, a miejsca te stają się furtką dla włamywacza. BL-DBZ-SUPER CERES marki Bella Linea to rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli spać spokojnie.

Czytaj więcej

 
Drzwi do przyszłości – najnowsze technologie i bezpieczeństwo zdjęcie

Drzwi do przyszłości – najnowsze technologie i bezpieczeństwo

Koncepcja drzwi wejściowych stworzona przez grupę G-U to połączenie najnowszych technologicznych rozwiązań ze świetnym designem i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. GU dostosowuje swoje rozwiązania do czasów, w których żyjemy.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo już od progu – drzwi antywłamaniowe BL-AN Wenus zdjęcie

Bezpieczeństwo już od progu – drzwi antywłamaniowe BL-AN Wenus

Wybór drzwi zewnętrznych to jedna z ważniejszych decyzji, jakich musimy dokonać wyposażając dom. To one w dużej mierze decydują czy w naszych czterech kątach będzie ciepło, cicho i przede wszystkim – bezpiecznie. Drzwi BL-AN Wenus marki Bella Linea zapewnią nam wysoki poziom zabezpieczeń antywłamaniowych, a różnorodność dostępnych dekorów pozwoli nam doskonale dopasować je do naszych wymagań.

Czytaj więcej

 
Drzwi DAKO z czytnikiem linii papilarnych oraz zaawansowanym zamkiem EAV od firmy Winkhaus zdjęcie

Drzwi DAKO z czytnikiem linii papilarnych oraz zaawansowanym zamkiem EAV od firmy Winkhaus

Decydując się na drzwi wejściowe chcemy, by zapraszały one do wnętrza swym wyglądem oraz by były odporne na sforsowanie przez włamywaczy. Firma DAKO, wdrażając innowacyjne rozwiązania, stworzyła ekskluzywne drzwi o świetnych parametrach technicznych, które dodatkowo wyposażone są w nowoczesny zamek EAV firmy Winkhaus, otwierany za pomocą czytnika linii papilarnych.

Czytaj więcej

 
Drzwi CAL do domów inteligentnych – bezpieczeństwo, kontrola i wygoda zdjęcie

Drzwi CAL do domów inteligentnych – bezpieczeństwo, kontrola i wygoda

Zaawansowane technologie pozwalają obecnie stworzyć z niemal każdego rodzaju budynku obiekt spełniający najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. W domach inteligentnych, bo o nich mowa, bardzo istotnym w tej kwestii elementem są drzwi zewnętrzne. Firma CAL oferuje swoim klientom drewniane drzwi zewnętrze wyposażone w dostosowane do indywidualnych potrzeb urządzenia sterujące i zarządzające.

Czytaj więcej

 
Fundament bezpieczeństwa – drzwi wejściowe zdjęcie

Fundament bezpieczeństwa – drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe to jeden z najważniejszych elementów w domu. Są fundamentem bezpieczeństwa, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Wybierając drzwi wejściowe trzeba zwrócić uwagę nie tylko materiał, z których są wykonane.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 341