Artykuł Dodaj artykuł

Firma FERMAX nagrodzona w kategorii „Komunikacja i Łączność Mieszkaniowa”

W ubiegły czwartek 6 czerwca firma FERMAX została uhonorowana nagrodą w kategorii „Komunikacja i Łączność Mieszkaniowa” w ramach I edycji plebiscytu „Doskonałość w Mieszkalnictwie” (Excelencia en la Vivienda) organizowanego przez hiszpański dziennik La Razón. Nagrodę odebrał Jeremy Palacio, dyrektor generalny firmy.

W ubiegły czwartek 6 czerwca firma FERMAX została uhonorowana nagrodą w kategorii „Komunikacja i Łączność Mieszkaniowa” w ramach I edycji plebiscytu „Doskonałość w Mieszkalnictwie” (Excelencia en la Vivienda) organizowanego przez hiszpański dziennik La Razón. Nagrodę odebrał Jeremy Palacio, dyrektor generalny firmy.

Firma FERMAX nagrodzona w kategorii „Komunikacja i Łączność Mieszkaniowa”Wręczenie nagród w ramach I edycji plebiscytu „Doskonałość w Mieszkalnictwie” (Excelencia en la Vivienda) organizowanego przez dziennik La Razón

W ubiegły czwartek 6 czerwca redaktor naczelny dziennika LA RAZÓN, Francisco Marhuenda, przewodniczył ceremonii wręczenia nagród w ramach I edycji plebiscytu „Doskonałość w Mieszkalnictwie”, która odbyła się w siedzibie gazety. Nagrody mają na celu uznanie „starań na rzecz regeneracji, silnego odrodzenia, tworzenia dobrobytu oraz miejsc pracy...” dokonanych w sektorze nieruchomości w następstwie kryzysu.

„Profesjonalizm nagrodzonych, ich innowacyjność, wsparcie nowych technologii... są oczywiste.” – dodał Marhuenda.

Wśród 15 laureatów znalazły się: firma Gilmar, projekt VEM – Uniwersytet CEU San Pablo, firma Murprotec, Grupa Retiro, przedsięwzięcie Renta Garantizada, firma ASG Homes, firma Fermax, pracownia Cano y Escario Arquitectura, firma Ascensores Embarba, firma Ixia Regal, Grupa BMI, firma Murelli Cucine, firma Dazia Capital, Grupa Vertebra i firma Makita.

Laureatem kategorii „Komunikacja i Łączność Mieszkaniowa” została firma FERMAX, w imieniu której nagrodę odebrał Jeremy Palacio, dyrektor generalny firmy. Nagrodę przyznano w dowód uznania rewolucji technologicznej zapoczątkowanej na rynku wideodomofonów dzięki wykonaniu ogromnego kroku w kierunku łączności, pełnemu wkroczeniu w świat internetu rzeczy i usług cyfrowych z myślą o zapewnieniu rozwiązań na szczeblu instalacji i infrastruktury budynku umożliwiających świadczenie usług wszystkim profesjonalnym instalatorom i użytkownikom docelowym produktu Fermax.

Jeremy Palacio, dyrektor generalny firmy Fermax, odbierający nagrodę z rąk Francisco Marhuendy.Jeremy Palacio, dyrektor generalny firmy Fermax, odbierający nagrodę z rąk Francisco Marhuendy.

Po ceremonii wręczenia nagród na łamach dziennika La Razón ukazał się dział poświęcony plebiscytowi, w tym wywiad z Jeremym Palacio, który podkreśla ogromną rolę pracowników firmy Fermax:

„Firma Fermax została założona w 1949 roku przez Fernando Maestre, miłośnika elektroniki. Stopniowo rozszerzała swą działalność, co zaowocowało obecnością na rynkach międzynarodowych i ośmioma przedstawicielstwami na terenie kraju. Źródła sukcesu firmy należy upatrywać przede wszystkim w jej personelu.” – mówi Jeremy Palacio. „Ludzie są naszym największym atutem i zapewniają wielką przewagę wyróżniającą nas na tle konkurencji; to właśnie im, ich talentowi i staraniom zawdzięczamy sukces firmy.”  W wywiadzie Jeremy Palacio podkreśla innowacyjność i prestiż będące efektem kilkudziesięciu lat doświadczenia w branży.

Jeremy Palacio, Antonio Torrubias i Mónica Gil z firmy Fermax oraz Mari Cruz GuillotJeremy Palacio, Antonio Torrubias i Mónica Gil z firmy Fermax oraz Mari Cruz Guillot

W tym kontekście artykuł podkreśla produkty Fermax najbardziej wyróżniające się pod względem zastosowanych technologii: systemy cyfrowe DUOX i MEET, nową gamę paneli Marine Elite z możliwością całkowitej personalizacji, a także nową wersję systemu Zestaw wideodomofonu WAY-FI z funkcją przekierowywania połączeń na telefon komórkowy. Wszystkie te produkty stanowią nowości niedawno wprowadzone na rynek. 

Artykuł został dodany przez firmę

Fermax Polska Sp. z o.o.

FERMAX Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej firmy Fermax Electronica S.A.E, która jest liderem w produkcji najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły