Artykuł Dodaj artykuł

DUOX, nowatorska cyfrowa technologia firmy Fermax odnosi sukces na całym świecie.

DUOX, w pełni cyfrowy, dwuprzewodowy system Fermax jest już światowym sukcesem handlowym.

DUOX, nowatorska cyfrowa technologia firmy Fermax odnosi sukces na całym świecie.

DUOX, w pełni cyfrowy, dwuprzewodowy system Fermax jest już światowym sukcesem handlowym. Zaczęło się w Europie, gdzie jego zalety na rynku modernizacji szybko zaczęły być oczywiste i gdzie stał się najlepiej sprzedającym się systemem domofonowym Fermax. Obecnie projekt rozciąga się na Amerykę Łacińską, Bliski Wschód i Oceanię. Wyjaśnimy przyczyny jego sukcesu.

Zespół projektowy i rozwojowy Fermax wiedział, że proponowany przez nich projekt cechuje się pewnym ryzykiem, aby urzeczywistnić pierwszy w pełni cyfrowy system zdolny do pracy na dwóch przewodach. Duża niepewność towarzyszyła powstającemu projektowi, ale Fermax zdecydował się na wprowadzenie DUOX-a na rynek profesjonalny, gdzie system przekroczył nasze oczekiwania.  Po uzyskaniu dobrej znajomości produktu, firmy instalacyjne porównały go z poprzednim systemem (VDS) i przełamały zwykłą niechęć do nowych technologii. Wynik jest imponujący: DUOX już jest najlepiej sprzedającym się systemem wideodomofonowym.

Przyczyną tego przełomowego wydarzenia jest fakt, że nowy system dwuprzewodowy zapewnia korzyści dla wszystkich użytkowników:

1. 2-przewodowy system DUOX jest szczególnie ceniony za swoje zalety przy instalacji i programowaniu wideodomofonów i monitorów. Montaż jest szczególnie prosty, ponieważ pracując z dwoma niespolaryzowanymi przewodami od początku do końca instalacji, możliwa jest praca w krótkim czasie, bez błędów i wymaga niewielkiej liczby elementów pośrednich (bez konieczności stosowania dystrybutorów piętrowych). Programowanie jest szybkie. Centrala jest programowana z pomocą syntezatora głosowego, który udziela wskazówek montażyście. Monitory posiadają graficzne menu programowania, wystarczy 5 kroków i kilka sekund, aby jedna osoba przygotowała je do pracy. Oprócz tych funkcji instalacyjnych, kolejną z wielu zalet DUOXa jest cyfrowa jakość dźwięku i obrazu. Ten 2-przewodowy system wideodomofonowy pozwala zrealizować projekt wiedząc, że nie będzie zakłóceń w sygnale wideo lub audio, a odbiór będzie miał jednolitą jakość w całej instalacji.

DUOX, nowatorska cyfrowa technologia firmy Fermax odnosi sukces na całym świecie.

2. Korzyści dla wykonawców i osób, które posiadają domofony i systemy bezpieczeństwa są zróżnicowane. Najbardziej cenią sobie absolutną elastyczność okablowania, ponieważ system DUOX sprawdza się w każdej wcześniejszej instalacji.  W ten sposób DUOX stał się najbardziej elastycznym systemem do projektów konserwacji lub wymiany. Ponadto, duży potencjał DUOXa pozwala na obsługę wszystkich typów projektów, nawet tych najbardziej unikalnych. Posiada również szeroką gamę produktów, również w formacie zestawu. Do paneli, monitorów i telefonów o najbardziej nowoczesnej i unikalnej estetyce na rynku dodano ostatnio konsjerża, niezbędnego na niektórych rynkach

DUOX, nowatorska cyfrowa technologia firmy Fermax odnosi sukces na całym świecie.

3. Użytkownik końcowy będzie również wolał DUOX, po możliwości zapoznania się z nim. Pierwszą jego zaletą jest swoboda wyboru typu odbiornika. Mieszkańcy mogą dobrać monitor lub unifon który najbardziej dostosuje się do ich potrzeb. Dodatkowo oferujemy najlepszy design produktu i zaawansowane funkcje, takie jak przechwytywanie obrazu (Photocaller), otwieranie drugich drzwi, konfigurowalny dźwięk dzwonka dzwonka, itp.

DUOX, nowatorska cyfrowa technologia firmy Fermax odnosi sukces na całym świecie.

DUOX jest bezpiecznym i konkurencyjnym rozwiązaniem zapewniającym zarówno użytkownikom końcowym, jak i instalatorom i budowniczym szybką instalację, lepszą komunikację i większe bezpieczeństwo w domach, przedsiębiorstwach i społecznościach sąsiedzkich.  

Najbardziej innowacyjny na rynku 2-przewodowy system wideodomofonowy to skok technologiczny w sektorze mieszkaniowym, pozwalający na całkowitą cyfryzację domów i bardzo obiecującą przyszłość. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o FERMAX DUOX, odwiedź duox.fermax.com i zacznij korzystać z jego zalet i funkcji. 

Artykuł został dodany przez firmę

Fermax Polska Sp. z o.o.

FERMAX Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej firmy Fermax Electronica S.A.E, która jest liderem w produkcji najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły