Artykuł Dodaj artykuł

Firma Axis Communications zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot Design Award

Firma Axis Communications otrzymała nagrodę Red Dot Design Award za kamerę sieciową AXIS P5415-E PTZ, której innowacyjny design pozwala na łatwe komponowanie się z otoczeniem.

Kamera sieciowa AXIS P5415-E PTZ firmy Axis CommunicationsFirma Axis Communications otrzymała nagrodę Red Dot Design Award za kamerę sieciową AXIS P5415-E PTZ, której innowacyjny design pozwala na łatwe komponowanie się z otoczeniem.

Axis Communications, światowy lider w dziedzinie sieciowych systemów nadzoru wizyjnego otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award za innowacyjny design obrotowej kamery kopułkowej AXIS P5415-E PTZ. Dzięki wbudowanemu uchwytowi kamera może być instalowana bezpośrednio na ścianie bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów mocujących, zapewniając znaczną redukcję kosztów.

Model AXIS P5415-E spełnił kryteria jury Red Dot Design Award, które obejmowały m. in. stopień innowacyjności, funkcjonalność, jakość, ergonomię i trwałość. Kamera AXIS P5415-E zostanie wystawiona w niemieckim Muzeum Red Dot Design w Essen.

“Nowoczesny, dość nietypowy kształt kamery obrotowej AXIS P5415-E, prócz doznań estetycznych zapewnia przyspieszenie prac instalacyjnych. Nowatorskie rozwiązania można znaleźć także wewnątrz kamer serii AXIS P5415-E. Jednym z nich jest mechanizm obrotu/pochylenia z napędem bezpośrednim, charakteryzujący się wyjątkową trwałością. Brak pasków napędowych i kół zębatych sprawia, że kamera AXIS P5415–E PTZ jest niezawodna i wymaga niewielu zabiegów konserwacyjnych”, mówi Jan Grusznic, Sales Engineer Axis Communications. "Ta prestiżowa nagroda podkreśla siłę innowacyjności firmy Axis Communications oraz to, że naszym klientom oferujemy coraz ciekawsze rozwiązania”.

Zaletą nagrodzonego modelu jest możliwość demontażu osłony oraz pomalowania obudowy na wybrany kolor. Kamera sieciowa AXIS P5415-E oferuje 18x zoom optyczny i rozdzielczość 1080p HDTV do szczegółowego nadzoru wideo. System obrotu/pochylenia jest wyjątkowo trwały i bardzo wydajny. Bezpieczny i łatwy w obsłudze interfejs pozwala na wygodną zdalną konfigurację. AXIS P5415 -E  nadaje się do pracy w zakresie temperatur od -20°C do +50°C. Kamera może być zasilana poprzez Ethernet, dzięki czemu nie jest potrzebne dodatkowe okablowanie.

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły