Montersi
Fermax Polska Sp. z o.o.	Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	PROFIRE Sp. z o.o.
 
Inteligencja budynkowa sposobem na oszczędzanie zdjęcie

Inteligencja budynkowa sposobem na oszczędzanie

Dbać o środowisko można nawet w domowym zaciszu. Wyłączenie po sobie światła, zakręcanie wody podczas mycia zębów, segregowanie śmieci – czasami proste czynności przynoszą wymierne korzyści.

Czytaj więcej

 
Inteligencja w standardzie zdjęcie

Inteligencja w standardzie

Dzisiaj spokojna, przyjazna i dogodna pod kątem komunikacyjnym lokalizacja czy położenie blisko centrum nie wystarczą, by sprzedać mieszkanie. Dlatego deweloperzy zachęcają nas do zakupu sięgając po dodatkowe rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Inteligentny dom, a nawet… kościół zdjęcie

Inteligentny dom, a nawet… kościół

Drzwi otwierane fotokomórką czy wszechobecny monitoring w biurowcach to już standard, który nie budzi naszego zdziwienia.

Czytaj więcej

 
Mądry Polak po szkodzie? zdjęcie

Mądry Polak po szkodzie?

Wakacje to okres beztroskiego odpoczynku i długich wyjazdów. Niestety, to też idealny czas dla złodziei i włamywaczy. Z sondaży wynika, że więcej niż 70 proc. Polaków boi się o bezpieczeństwo własnego mieszkania w trakcie urlopu.

Czytaj więcej

 
Inteligentny Dom na wyciągnięcie ręki zdjęcie

Inteligentny Dom na wyciągnięcie ręki

Dom, który samodzielnie decyduje o włączeniu światła, ogrzewania czy alarmu, do tego symuluje obecność mieszkańców i reaguje na ich polecenia głosowe.

Czytaj więcej

 
Całe biuro w smartfonie zdjęcie

Całe biuro w smartfonie

Jak wyglądają biura XXI wieku? To nie tylko przeszklone biurowce, modny design i nowoczesne sprzęty elektroniczne, ale także technologie, które ułatwiają pracę, choć ich nie widać.

Czytaj więcej

 
Bezpieczni pod czujnym okiem domu zdjęcie

Bezpieczni pod czujnym okiem domu

Zalanie, pożar, włamanie – któż z nas nie spotkał się z tego rodzaju nieszczęśliwymi zdarzeniami? Incydenty te zawsze wiążą się ze stratami finansowymi, ale przede wszystkim mogą zagrażać naszemu życiu i zdrowiu. Jak wobec tego, skutecznie chronić nasz dom oraz jego mieszkańców?

Czytaj więcej

 
Steruj domem przez iPada – nowa aplikacja FIBARO zdjęcie

Steruj domem przez iPada – nowa aplikacja FIBARO

Rewolucja z wykorzystaniem tabletów staje się faktem. Teraz przy ich pomocy i bez ruszania się z kanapy w salonie jesteśmy w stanie także zamknąć okna w pokojach na piętrze, podwyższyć poziom temperatury w sypialni czy wyłączyć światło w kuchni.

Czytaj więcej

 
Inteligentny dom Fibaro na Domiday zdjęcie

Inteligentny dom Fibaro na Domiday

Na co stać inteligencję budynkową? Przekonają się o tym architekci, dekoratorzy i projektanci wnętrz uczestniczący w wydarzeniu Domiday, które odbędzie się 25 kwietnia w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Inteligentny dom na targach TARBUD we Wrocławiu zdjęcie

Inteligentny dom na targach TARBUD we Wrocławiu

Kilkuset wystawców, ponad 6 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej i tysiące odwiedzających – tak zapowiada się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu, które rozpoczynają się 22 marca.

Czytaj więcej

 
Dobry klimat w twoim domu zdjęcie

Dobry klimat w twoim domu

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim upały. Ze względu na to, że odpowiednia temperatura powietrza w domu ma bardzo istotny wpływ na nasz komfort życia warto już teraz poznać sposoby na to, jak sprawić, by w tym sezonie w naszych czterech kątach panował przyjemny chłód.

Czytaj więcej

 
Zimowe oszczędności w wersji smart zdjęcie

Zimowe oszczędności w wersji smart

Co roku podczas zimy koszty utrzymania naszego mieszkania czy domu szybują w górę. Niskie temperatury i mała ilość dziennego światła zmuszają nas do „podkręcenia” grzejników i większego zużycia prądu.

Czytaj więcej

 
Inteligentny sposób na kryzys zdjęcie

Inteligentny sposób na kryzys

Rachunki za media pochłaniają znaczną część domowego budżetu. Dlatego warto zainteresować się rozwiązaniami pozwalającymi nie tylko zmniejszyć ich wysokość, ale też racjonalnie zarządzać zużyciem energii.

Czytaj więcej

 
Inteligentny system coraz częściej z Polski zdjęcie

Inteligentny system coraz częściej z Polski

Inteligentne budynki nie są już futurystyczną wizją. Czy wkrótce staną się one standardem? Na ten trend wskazują wyniki finansowe firm z tej branży.

Czytaj więcej

 
Czujny dom zdjęcie

Czujny dom

W inteligentnym domu niemal wszystkimi elektronicznymi urządzeniami możemy sterować za pomocą komputera, smartfona czy tabletu. Ale na tym nie kończy się jego potencjał. Można także korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, dzięki którym coraz więcej działań jest wykonywanych samoczynnie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 72