Wynik wyszukiwania

 
Ochrona przed przepięciami systemów alarmowych SSWiN zdjęcie

Ochrona przed przepięciami systemów alarmowych SSWiN

Systemy alarmowe mają na celu zabezpieczenie obiektu przed zagrożeniami takimi jak pożar lub włamanie. Aby taki system był skuteczny i wiarygodny powinien być niezawodny w każdych warunkach.

Czytaj więcej

 
Wiosenna okazja cenowa SSWiN! zdjęcie

Wiosenna okazja cenowa SSWiN!

Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2014 atrakcyjne ceny urządzeń SSWiN

Czytaj więcej

 
Firma TAP na SECUREX 2018 zdjęcie

Firma TAP na SECUREX 2018

W dniach 23 – 26.04.2018 odbyła się 22 edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018. Targi Securex to wspaniała możliwość zaprezentowania oferty produktowej firmy TAP- SYSTEMY ALARMOWE Sp. z o.o. z zakresu: SSWiN, SKD, CCTV, switchy przemysłowych Metel, ochrony obwodowej i integracji ww. systemów.  

Czytaj więcej

 
PISA na targach Security Essen zdjęcie

PISA na targach Security Essen

25 września 2014 r. na targach Security Essen odbędzie się briefing dla niemieckich firm, którego celem jest zainteresowanie firm z Nadrenii - Północnej Westfalii sytuacją na rynku zabezpieczeń w Polsce, a w szczególności możliwymi polami współpracy przedsiębiorców polskich i niemieckich.

Czytaj więcej

 
Polska firma C&C Technology stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem małych i średnich obiektów zdjęcie

Polska firma C&C Technology stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem małych i średnich obiektów

Platforma Fore! wchodzi jednocześnie na rynki 5 krajów europejskich. W Polsce jej sprzedażą zajmuje się firma C&C Partners, założyciel C&C Technology.

Czytaj więcej

 
Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019 zdjęcie

Wymagania ochrony przeciwpożarowej w praktyce projektowej i odbiorach. Nowości i konfrontacja przepisów z praktyką podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019

Już 5 grudnia zapraszamy na coroczny Kongres Pożarnictwa FIRE ŁÓDŹ 2019. To wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wielu podmiotów i instytucji w branży, to miejsce spotkań profesjonalistów, ekspertów, specjalistów, projektantów, architektów, generalnych wykonawców inwestycji, inwestorów sektora przemysłu, budownictwa komercyjnego i użyteczności publicznej ale także rynku hal i magazynów produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
ZŁOTE MEDALE MTP Targów Securex 2020 przyznane! zdjęcie

ZŁOTE MEDALE MTP Targów Securex 2020 przyznane!

27 lutego 2020 r. sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Marka Domańskiego z Politechniki Poznańskiej przyznał Złote Medale MTP produktom zgłoszonym przez Wystawców tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex. W dniach 21-23 kwietnia będzie można je bliżej poznać na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Eksperci wskazali również najlepszy spośród nich, przyznając nagrodę Grand Prix, która ogłoszona zostanie podczas uroczystej gali otwarcia imprezy. Do 16 kwietnia można oddać głos na złotych medalistów w internetowej rywalizacji o tytuł Wybór Konsumenta.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2017 – zobacz co w programie tradycyjnego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych i dołącz do wydarzenia zdjęcie

SPIN Extra 2017 – zobacz co w programie tradycyjnego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych i dołącz do wydarzenia

15–16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o. 

Czytaj więcej

 
Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE NARODOWY. Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2019 zdjęcie

Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE NARODOWY. Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2019

Już 25 lipca 2019, DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY! Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 20191! 

Czytaj więcej

 
Wszystko co powinieneś widzieć o zabezpieczeniu mieszkania, a boisz się zapytać zdjęcie

Wszystko co powinieneś widzieć o zabezpieczeniu mieszkania, a boisz się zapytać

Najnowsze badania na temat bezpieczeństwa brzmią optymistycznie, choć nadal są dalekie od ideału.

Czytaj więcej

 
RR Security stawia na dynamiczny rozwój usługi monitoringu zdjęcie

RR Security stawia na dynamiczny rozwój usługi monitoringu

Najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń technicznych, w tym także cyfrowego wideo, wykorzystujące najnowsze zdobycze technologiczne - o takie między innymi rozwiązania wzbogaca swoją usługę monitoringu Grupa RR Security. 

Czytaj więcej

 
SEMINARIUM BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE W SZPITALU XXI WIEKU JUŻ W PAŹDZIERNIKU zdjęcie

SEMINARIUM BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE W SZPITALU XXI WIEKU JUŻ W PAŹDZIERNIKU

Reformy w służbie zdrowia wymuszają na placówkach medycznych wprowadzanie ciągłych zmian i usprawnień. Nowoczesny szpital to już nie tylko miejsce, z którego muszą korzystać pacjenci, ale sprawnie zarządzane obiekty, oszczędne i bezpieczne dla pacjentów i personelu.  

Czytaj więcej

 
QUMAK S.A. MISTRZEM POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH ‘2014 zdjęcie

QUMAK S.A. MISTRZEM POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH ‘2014

Zwycięzcą finałów IV Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, rozgrywanych 10 kwietnia 2014 r. w Poznaniu podczas 20. edycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX, a tym samym zdobywcą tytułu Mistrza Polski ‘2014 został Zespół Spółki Akcyjnej QUMAK z Warszawy w składzie Tomasz Krajewski, Radosław Matwiejczuk.

Czytaj więcej

 
Sezon KONGRESÓW POŻARNICTWA edycji 2015 rozpoczęty zdjęcie

Sezon KONGRESÓW POŻARNICTWA edycji 2015 rozpoczęty

Świeżo po konferencji we Wrocławiu która odbyła się 18 lutego br. i skupiła blisko 180 uczestników, kolejne miasto, tym razem Gdańsk  w dniu 17 marca gościł KONGRES POŻARNICTWA.  

Czytaj więcej

 
FIRE|EXPO 2016 na PGE Stadionie Narodowym. Największe wydarzenie branży pożarowej nadchodzi. Zarezerwuj swój czas! zdjęcie

FIRE|EXPO 2016 na PGE Stadionie Narodowym. Największe wydarzenie branży pożarowej nadchodzi. Zarezerwuj swój czas!

Miesiąc lipiec 2016 obfituje w ważne wydarzenia poświęcone bezpieczeństwu: Szczyt NATO (zagrożenia bezpieczeństwa międzynarodowego), Światowe Dni Młodzieży (specjalne wymogi bezpieczeństwa) oraz  w samym centrum tych wydarzeń 21 lipca br. coroczna największa specjalistyczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu  - Kongres Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27