Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
9. Międzynarodowe Gliwickie Targi Budowlane

9. Międzynarodowe Gliwickie Targi Budowlane

2008-02-22 - 2008-02-24 Gliwice targi

Organizator:
Agencja Informacyjno-Reklamowa Promocja s.c
os. XX-Lecia 20 /3
34-100 Wadowice
małopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Kaszubska 28 (Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej,)
44-100 Gliwice
śląskie, PolskaDane kontaktowe:

https://promocja-targi.pl/Zapraszamy do odwiedzenia

IX Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji  i Wyposażenia Wnętrz od 22 do 24.02.2008r. Targi gościł będzie Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28, Gliwice. Impreza obejmuje dwie hale wystawiennicze teren zewnętrzny.

Honorowy patronat nad targami objęli: Prezydent Miasta Gliwice oraz Rektor Politechniki Śląskiej.

Targom patronują: Informator Rynkowy, Nowiny Gliwickie, Radio CCM oraz Agencja Ochrony Certum.

Tegoroczna edycja zgromadziła 120 wystawców. Będzie to oferta ściśle branżowa, począwszy od projektu , materiałów budowlanych, stolarki okiennej do wyposażenia wnętrz. Firmy przygotowały ciekawe, różnorodne stoiska a przy tym fachową obsługę, cenniki, porady. W tym roku po raz kolejny zaprezentują się dealerzy aut dostawczych, najnowsze modele, uznane marki: Mercedes, Fiat, Ford. Tylko podczas tych targów można w jednym miejscu i czasie obejrzeć, zapoznać się z tak szeroką ofertą, porównać ceny , jakość, skorzystać z fachowej wiedzy wystawców.

Badania statystyczne przeprowadzone w 2007 r. podczas VIII edycji potwierdziły wysoki poziom zadowolenia z targów obu stron: wystawców i odwiedzających. Jest to jak najbardziej optymistyczną prognoza dla rozwijających się Gliwickich Targów Budownictwa.  Tylko te targi mogą pomóc w podjęciu trafnej decyzji:  jaki projekt wybrać, z czego wybudować dom, jakie ogrzewanie zamontować? Wielu z odwiedzających gliwickie targi skorzystało już z pomocy i wiedzy licznie zgromadzonych wystawców.

Ponadto w trakcie trwania imprezy organizowany jest także konkurs dla wystawców w dwóch kategoriach:
-najlepszy produkt, nagradzany Złotą Kielnią Budownictwa
-najciekawsza aranżacja stoiska nagradzany pucharami. Ale to nie wszystko. Przygotowaliśmy również stoiska prezentacyjne, dla pań, panów, a nawet dzieci. Czekają liczne upominki, słodycze, nagrody, konkursy.

Uroczyste otwarcie targów nastąpi 22 lutego ( piątek) o godz. 11.00 na terenie Ośrodka Sportu politechniki Śląskiej.

  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.