Artykuł Dodaj artykuł

Zmiany organizacyjne w serwisie producenta systemów detekcji gazów

Szanowni Państwo, z dniem 1 marca b.r. zmieniamy organizację serwisu produkowanych przez nas urządzeń na terenie kraju.

Logo PRO-SERVICE

Szanowni Państwo, z dniem 1 marca b.r. zmieniamy organizację serwisu produkowanych przez nas urządzeń na terenie kraju.

Dla poprawy jakości i terminowości usług serwisowych pojęliśmy, na początku roku, próbę oceny szkolonych w przeszłości firm w zakresie posiadanego sprzętu, zatrudnionych fachowców oraz jakości i terminowości wykonanych usług.

Okazało się że spośród szkolonych u nas od 2000 r. firm mniej niż 5% podjęło działalność w tym zakresie, a większość z nich nie zamierza poddać się jakiemukolwiek nadzorowi technicznemu.

Pozostałych 8, znanych, rzetelnych, współpracujących z nami firm, na bieżąco konsultowanych i doszkalanych uzyskało stałą rekomendację producenta jako Autoryzowane Serwisy, co niebawem ujawnimy na naszych stronach www.

Nie ulegają zmianie zasady udzielania podstawowej i przedłużonej gwarancji na działanie systemów detekcji gazów naszej produkcji. Podstawowym warunkiem jest wykonywanie, zalecanych w instrukcjach obsługi okresowych przeglądów przez przez firmowy lub autoryzowany serwis.

Zalecamy też wykonywanie przez takie zespoły uruchomień i przeglądów zerowych ( odbiorowych) nowych systemów.

Dla dalszego adekwatnego rozwoju sieci serwisowej wprowadziliśmy istotne zmiany w procesie SZJ ISO 9001:2015 „Nadzór nad kooperantami”,które zweryfikują każdego kandydata na etapie wstępnych rozmów bez dodatkowych inwestycji i straty czasu.

Artykuł został dodany przez firmę

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.

P.W. Pro-Service Sp. z o.o. założona została w 1991 r. Od 1992 roku zajmuje się detekcją gazów: początkowo jako firma instalacyjna (ponad 2000 systemów), a od 10 lat jako producent.

Zapoznaj się z ofertą firmy


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.