Artykuł Dodaj artykuł

Nowa data Targów KIELCE IFRE-EXPO!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się od 15 do 17 czerwca 2023 roku.

Nowa data Targów KIELCE IFRE-EXPO!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się od 15 do 17 czerwca 2023 roku.

Po wielu perturbacjach związanych z obostrzeniami pandemicznymi oraz po analizach sytuacji rynkowej kielecki ośrodek zorganizuje targi pożarnicze w czerwcu 2023 roku. Wystawa nie odbędzie się w przyszłym roku, ze względu na zaplanowane od 20 do 25 czerwca 2022 roku Targi INTERSCHUTZ w Hanowerze. Dodatkową zaletą terminu 15-17.06.2023 r. jest planowana nowa perspektywa zakupowa dla służb podległych Ministerstwu Służb Wewnętrznych  i Administracji.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje targów branży pożarniczej potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej. KIELCE IFRE-EXPO 2019 odwiedziło blisko 7500 zwiedzających. Wysoka frekwencja zachwyciła wystawców, zwiedzający targów podkreślali natomiast prestiż zaprezentowanej oferty.

W zakresie branżowym Targów IFRE-EXPO znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. Wystawcy, którzy sami zaproponowali dwuletni cykl odbywania się wystawy z pewnością zaskoczą zwiedzających najnowszą, ciekawą ofertą.

Zapraszamy na strażackie święto do Targów Kielce od 15 do 17 czerwca 2023 roku!

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły