Artykuł Dodaj artykuł

Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania audio od Axis

Axis Communications właśnie wprowadził na rynek Axis Audio Manager Edge – rozwiązanie do zarządzania systemem audio wbudowanym w głośniki sieciowe Axis.

Axis Communications właśnie wprowadził na rynek Axis Audio Manager Edge – rozwiązanie do zarządzania systemem audio wbudowanym w głośniki sieciowe Axis. Rozszerzone oprogramowanie, opracowane z myślą o obsłudze nawet 200 głośników w maksymalnie 20 strefach, przeznaczone jest dla małych i średnich lokalizacji, np. sklepów. Rozwiązanie jest dostępne jako bezpłatna aktualizacja dla wszystkich posiadaczy głośników sieciowych Axis.

Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania audio od Axis

Głośniki sieciowe Axis to kompleksowe, wysokojakościowe systemy audio, wspierające rozwiązania bezpieczeństwa, m.in. dzięki emitowaniu komunikatów głosowych. Oprogramowanie Axis Audio Manager Edge zawiera funkcje ułatwiające zarządzanie treścią, za pomocą których użytkownik może odpowiednio do potrzeb łączyć emitowane na żywo lub gotowe zapowiedzi, reklamy i tło muzyczne. Oprogramowanie umożliwia łatwą instalację, konfigurację i użytkowanie głośników, a także zawiera proste funkcje harmonogramu do cotygodniowego planowania treści.  

Odrębne prawa dostępu dla administratorów, menedżerów treści i pozostałych użytkowników sprawiają, że poszczególnym osobom można przypisać tylko niezbędne uprawnienia, obniżając ryzyko błędów i nieprawidłowego działania systemu. Wbudowany system monitoringu i powiązany z nim pulpit do wyświetlania danych pozwalają szybko uzyskiwać informacje na temat ewentualnych problemów wymagających rozwiązania.

Najważniejsze cechy Axis Audio Manager Edge:

  • Wbudowany system do zarządzania audio niewymagający dodatkowego sprzętu 
  • Zarządzanie nawet 200 głośnikami i 20 strefami 
  • Łączenie emitowanych na żywo i nagranych komunikatów z reklamami i tłem muzycznym
  • Łatwe planowanie i konfigurowanie cotygodniowych treści 
  • Wbudowane funkcje umożliwiające monitorowanie stanu systemu 

Dla systemów audio obejmujących więcej niż jedną lokalizację, w I kwartale 2021 r. zostanie udostępniona działająca w chmurze usługa zarządzania wieloma lokalizacjami Axis Audio Manager Center, która umożliwi rozbudowę systemu do kilku tysięcy lokalizacji.

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły