Wynik wyszukiwania

 
Inteligentna aplikacja analityczna do wykrywania ludzi i pojazdów zdjęcie

Inteligentna aplikacja analityczna do wykrywania ludzi i pojazdów

Axis Communications wprowadza na rynek narzędzie Axis Object Analytics.

Czytaj więcej

 
Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach zdjęcie

Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach

Oparty na technologii wideo system wykrywania pożaru AVIOTEC IP starlight 8000 może być teraz używany także w tunelach do niezawodnego i wczesnego wykrywania dymu i płomieni.

Czytaj więcej

 
Niezawodna w wykrywaniu wad i awarii: kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C Professional zdjęcie

Niezawodna w wykrywaniu wad i awarii: kamera termowizyjna Bosch GTC 400 C Professional

Wykorzystując nową kamerę termowizyjną Bosch GTC 400 C Professional wykonawca może pracować szybciej i bardziej efektywnie na każdym etapie budowy. 

Czytaj więcej

 
Usługi zdalnego nadzoru i konserwacji zdjęcie

Usługi zdalnego nadzoru i konserwacji

Zarządzanie wieloma systemami przeciwpożarowymi w różnych lokalizacjach jest teraz możliwe dzięki technologii firmy Bosch – Remote Services. Rozwiązanie to oferuje stałe zdalne wsparcie techniczne i lepszą wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów konserwacji i obsługi administracyjnej.

Czytaj więcej

 
Nowe kamery IP AirLive z funkcją liczenia ludzi zdjęcie

Nowe kamery IP AirLive z funkcją liczenia ludzi

AirLive rozszerza rodzinę kamer o kolejne modele, wyposażone w funkcję liczenia ludzi – do modeli MD-3025-IVS i BU-3026-IVS dołączył model BC-5010-IVS. Inteligentna analiza video (IVS), a w szczególności funkcja liczenia ludzi to zaawansowane i dokładne narzędzie, które może być wykorzystane do szczegółowej analizy ilości wchodzących i wychodzących z budynku osób. 

Czytaj więcej

 
Precyzja wykrywania pożaru i alerty generowane w ciągu paru sekund zdjęcie

Precyzja wykrywania pożaru i alerty generowane w ciągu paru sekund

AVIOTEC firmy Bosch otrzymuje pierwszy na świecie certyfikat dla systemu wykrywania pożaru opartego na technologii wideo  

Czytaj więcej

 
Systemy FFT, czyli ochrona perymetryczna w nowym świetle zdjęcie

Systemy FFT, czyli ochrona perymetryczna w nowym świetle

FFT to systemy służące do wykrywania wtargnięć i ich lokalizacji w oparciu o technologię światłowodową. Są przeznaczone do ochrony obwodowej, rurociągów i bezpieczeństwa fizycznego sieci.

Czytaj więcej

 
Przeciwpożarowy detektor iskrzenia AFDD+ firmy Eaton to kolejny krok w rozwoju ochrony zdjęcie

Przeciwpożarowy detektor iskrzenia AFDD+ firmy Eaton to kolejny krok w rozwoju ochrony

Czy wiedziałeś, że ok. 25% wszystkich pożarów w budynkach mieszkalnych powstaje z instalacji elektrycznej? Innowacyjne, urządzenie trzy w jednym AFDD+ firmy Eaton, wykrywa zwarcia łukowe i ma wbudowany wyłącznik MCB/RCD, chroni ludzi, mienie i zapobiega zagrożeniu pożarowemu spowodowanemu błędem łuku elektrycznego. 

Czytaj więcej

 
Kamera IP z pasywnym PoE do monitoringu w dzień i w nocy zdjęcie

Kamera IP z pasywnym PoE do monitoringu w dzień i w nocy

AirLive CU-720IR to niewielka kamera do ciągłego monitoringu w dzień i w nocy, która jest łatwa w instalacji i obsłudze. Idealnie nadaje się do nadzoru dzieci i osób starszych a także całodobowego monitoringu domu.

Czytaj więcej

 
Dekada kamer sieciowych w transporcie publicznym. Sukcesy i wyzwania zdjęcie

Dekada kamer sieciowych w transporcie publicznym. Sukcesy i wyzwania

Pierwsze wdrożenia monitoringu pokładowego w środkach komunikacji miejskiej, pociągach i autobusach dalekobieżnych rozpoczęły się 10 lat temu. Dzięki dynamicznie rozwijającym się technologiom wachlarz rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo pasażerów i efektywność transportu publicznego poszerzył się o takie funkcje jak: możliwość liczenia ludzi, rozpoznawania twarzy, czy poprawa zachowania kierowców.  

Czytaj więcej

 
Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR zdjęcie

Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR

Kamera sieciowa Planet ICA-3260 to urządzenie o wysokiej rozdzielczości przeznaczone do nadzoru wizyjnego w sieciach IP.

Czytaj więcej

 
Ochrona perymetryczna – integracja warstw otoczenia, obszaru wewnętrznego i obiektów zdjęcie

Ochrona perymetryczna – integracja warstw otoczenia, obszaru wewnętrznego i obiektów

Nowoczesna ochrona rozległych terenów, które muszą być z racji swojej funkcji obserwowane i dozorowane powinna dziś polegać na integracji wszystkich elementów monitoringu. Ochrona perymetryczna połączona w spójny system powinna obejmować otoczenie, obszar wewnętrzny oraz budynki i obiekty.

Czytaj więcej

 
Czujniki laserowe serii LR-Z zdjęcie

Czujniki laserowe serii LR-Z

Wykrywanie obiektów za pomocą czujników odbiciowych jest często utrudnione przez takie czynniki, jak kolor obiektu, materiał, wykończenie powierzchni i środowisko pracy.

Czytaj więcej

 
Monitoring maszyn z wykorzystaniem inteligentnych czujników MEMS zdjęcie

Monitoring maszyn z wykorzystaniem inteligentnych czujników MEMS

Stuttgart – Siedmiu partnerów pod kierownictwem Bosch pracuje nad systemem czujników dla Przemysłu 4.0 i zintegrowanej produkcji, którego zadaniem będzie monitoring maszyn i wykrywanie wszelkich odchyleń od normy. 

Czytaj więcej

 
System AirLive IVS wykorzystany do nadzoru kasyna zdjęcie

System AirLive IVS wykorzystany do nadzoru kasyna

System nadzoru używany w kasynie wymaga zdolności do szybkiego reagowania w warunkach niedostatecznego oświetlenia , co jest jedną z cech najbardziej zaawansowanych systemów monitoringu stosowanych w różnych rodzajach instalacji na całym świecie.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 225