Wynik wyszukiwania

 
Bezprzewodowy system alarmowy w służbie bezpiecznego domu zdjęcie

Bezprzewodowy system alarmowy w służbie bezpiecznego domu

W ostatnich latach technologie związane z systemami zabezpieczeń dla budynków użytkowych rozwinęły się do tego stopnia, że niemal każdy z nas może pozwolić sobie na zainstalowanie alarmu w swoim zaciszu domowym. Nowoczesne bezprzewodowe systemy alarmowe pozwalają wznieść ochronę domu na wyższy poziom, a do tego są bardzo łatwe w montażu i obsłudze. Korzyści z instalacji alarmu bezprzewodowego jest wiele więcej.

Czytaj więcej

 
Ochrona przed przepięciami systemów alarmowych SSWiN zdjęcie

Ochrona przed przepięciami systemów alarmowych SSWiN

Systemy alarmowe mają na celu zabezpieczenie obiektu przed zagrożeniami takimi jak pożar lub włamanie. Aby taki system był skuteczny i wiarygodny powinien być niezawodny w każdych warunkach.

Czytaj więcej

 
System alarmowy na miarę Twoich potrzeb zdjęcie

System alarmowy na miarę Twoich potrzeb

Według badań przeprowadzonych przez markę Yale - międzynarodowego producenta zabezpieczeń domowych - aż 70% Polaków najbardziej ceni sobie bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Choć z roku na rok liczba włamań z kradzieżą spada, nadal nie możemy czuć się w pełni bezpieczni. Z jakich rozwiązań korzystać, by spać spokojnie i nie martwić się o swój dorobek?

Czytaj więcej

 
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies zdjęcie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies

Od kilku lat dział Bosch Building Technologies dostarcza kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa technicznego zarówno do nowych, jak i modernizowanych obiektów BSH w Polsce.

Czytaj więcej

 
Zalety profesjonalnie zamontowanego alarmu zdjęcie

Zalety profesjonalnie zamontowanego alarmu

Nieprawidłowa instalacja alarmu może przełożyć się na problemy z działaniem, fałszywe powiadomienia oraz brak pewności, że twój majątek został odpowiednio zabezpieczony.

Czytaj więcej

 
Inteligentna ochrona domu – zapewni ją Zestaw Smartphone Alarm lite SR-2100i zdjęcie

Inteligentna ochrona domu – zapewni ją Zestaw Smartphone Alarm lite SR-2100i

Według statystyk, dokonanie włamania zajmuje nie więcej niż kilkadziesiąt sekund. Do ochrony naszego dobytku nie wystarczą solidne okna i drzwi – warto pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach. Poczucie bezpieczeństwa zapewni nam system alarmowy, który skutecznie odstraszy intruza.

Czytaj więcej

 
Smanos w100 – system alarmowy WiFi/PSTN zdjęcie

Smanos w100 – system alarmowy WiFi/PSTN

Smanos W100 to przyjazny użytkownikom system alarmowy WiFi/PSTN.

Czytaj więcej

 
Rozwiązanie sieciowe Bosch dla Kunsthalle Mannheim zdjęcie

Rozwiązanie sieciowe Bosch dla Kunsthalle Mannheim

Kunsthalle Mannheim to niemieckie muzeum sztuki mogące pochwalić się pokaźną kolekcją bezcennych dzieł sztuki. Niezawodna technologia wchodząca w skład rozwiązania sieciowego firmy Bosch zapewnia wszechstronną ochronę ekspozycji i powierzchni magazynowej zajmujących w sumie 3 600 metrów kwadratowych. Szczególny nacisk położono na aspekt optymalnej ochrony osób i mienia bez ingerowania w sposób kontaktu odwiedzających z dziełami sztuki.  

Czytaj więcej

 
Moduł A033/C033 uzgodniony z Normą Obronną NO04 2016r w zakresie przetwarzania i wyświetlania zdarzeń alarmowych Galaxy Dimension zdjęcie

Moduł A033/C033 uzgodniony z Normą Obronną NO04 2016r w zakresie przetwarzania i wyświetlania zdarzeń alarmowych Galaxy Dimension

Informuję, że znajdujący się w ofercie firmy TAP SP. Z O.O. – moduł rejestru zdarzeń dla systemów Galaxy CLASSIC oraz Galaxy Dimension – A033/C033 został uzgodniony z wymogami NO-04-A004-8 w zakresie przetwarzania oraz wyświetlania zdarzeń

Czytaj więcej

 
OnRobot wprowadza na rynek "Eyes", system wizyjny 2,5D oferujący niespotykaną łatwość użytkowania w zastosowaniach z wykorzystaniem wizji zdjęcie

OnRobot wprowadza na rynek "Eyes", system wizyjny 2,5D oferujący niespotykaną łatwość użytkowania w zastosowaniach z wykorzystaniem wizji

Zaawansowany, przystępny cenowo system wizyjny 2,5D Eyes oferuje możliwość postrzegania głębi i rozpoznawania części w przypadku większości ramion robotycznych. Eyes zapewnia płynną integrację, jednoobrazową kalibrację, intuicyjne programowanie – jest prostszy niż inne dostępne na rynku systemy wizyjne. System Eyes może być dowolnie montowany zarówno na nadgarstku robota, jak i na zewnątrz, dzięki czemu idealnie nadaje się do niemalże każdego nieustrukturyzowanego zastosowania, które wymaga użycia systemu wizyjnego.

Czytaj więcej

 
Domowy system alarmowy - bezprzewodowy zdjęcie

Domowy system alarmowy - bezprzewodowy

Właśnie wybudowałeś dom albo jesteś na finiszu jego remontu? Jeśli tak, niewątpliwie zastanawiasz się, w jaki sposób uchronić go przed późniejszym ryzykiem włamania. Na polskim rynku dostępne są obecnie różne warianty zabezpieczeń. Zainwestuj w najlepszy domowy system alarmowy. 

Czytaj więcej

 
System sygnalizacji pożarowej z Atestami Higienicznymi PZH zdjęcie

System sygnalizacji pożarowej z Atestami Higienicznymi PZH

D+H Polska uzyskała Atest Higieniczny PZH dla czujek pożarowych, sygnalizatorów oraz ręcznych ostrzegaczy pożarowych Protec. Oznacza to, że system sygnalizacji pożarowej Protec może być stosowany w obiektach, w których obowiązują specjalne normy higieniczne, np. w szpitalach czy w zakładach produkujących żywność.

Czytaj więcej

 
Butiki marek Chloé i Salvatore Ferragamo z systemami zabezpieczeń Bosch zdjęcie

Butiki marek Chloé i Salvatore Ferragamo z systemami zabezpieczeń Bosch

Bosch połączył doskonałą jakość brzmienia i bezpieczeństwo w jednym systemie w butikach domów mody Chloé i Salvatore Ferragamo w Szanghaju. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i kierownik sklepu może wyłączyć muzykę, włączyć system alarmowy oraz przekazać klientom komunikat ostrzegawczy.

Czytaj więcej

 

Polska Izba Systemów Alarmowych zaprasza na kursy

Kurs pracownika zabezpieczenia technicznego „Instalowanie i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych stopni 1–4/klas SA1-SA4”  

Czytaj więcej

 
Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach zdjęcie

Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach

Oparty na technologii wideo system wykrywania pożaru AVIOTEC IP starlight 8000 może być teraz używany także w tunelach do niezawodnego i wczesnego wykrywania dymu i płomieni.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1423