Wynik wyszukiwania

 
Jak powiązać wyposażenie sklepów z profilem ich działalności? zdjęcie

Jak powiązać wyposażenie sklepów z profilem ich działalności?

Zależność pomiędzy specjalizacją sklepu, a jego umeblowaniem i wyposażeniem jest widoczna na pierwszy rzut oka i to nie tylko dla projektantów sklepowych wnętrz.

Czytaj więcej

 
Aranżacja sklepu z Log-System – czego nie może zabraknąć? zdjęcie

Aranżacja sklepu z Log-System – czego nie może zabraknąć?

Prowadzenie sklepu stacjonarnego wymaga nie tylko zaopatrzenia w towar, będący przedmiotem handlu, ale także we wszelkiego rodzaju meble i akcesoria.

Czytaj więcej

 
Sklep z sejfami - Najlepsze promocje w internecie zdjęcie

Sklep z sejfami - Najlepsze promocje w internecie

Na zakup sejfów, jak również szaf i kas pancernych decydują się osoby prywatne, biura, instytucje czy prężnie działające przedsiębiorstwa. Porządny sejf umożliwia bezpieczne przechowywanie wszelkiego typu dokumentów, jak również wartościowych przedmiotów czy broni i amunicji.

Czytaj więcej

 
Handel pod kompleksową ochroną. Jaki system bezpieczeństwa zamontować w sklepie? zdjęcie

Handel pod kompleksową ochroną. Jaki system bezpieczeństwa zamontować w sklepie?

W polskiej branży retail rośnie znaczenie kompleksowego podejścia, w tym integracji dodatkowych usług, gwarantujących wyższy poziom bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom obiektów handlowych. Omawiamy kluczowe tendencje związane z systemami bezpieczeństwa w sklepach.

Czytaj więcej

 
Axis wprowadza kompleksowe rozwiązania do optymalizacji funkcjonowania sklepów zdjęcie

Axis wprowadza kompleksowe rozwiązania do optymalizacji funkcjonowania sklepów

Axis Communications kontynuuje wdrażanie zaawansowanych rozwiązań analitycznych do swojego portfolio poprzez pełną integrację kamer i głośników sieciowych, a także urządzeń do kontroli dostępu z aplikacjami firmy Cognimatics.

Czytaj więcej

 
Wyjątkowe zestawy domofonowe marki Cyfral w ofercie sklepu eAlarmy zdjęcie

Wyjątkowe zestawy domofonowe marki Cyfral w ofercie sklepu eAlarmy

Polska marka domofonów CYFRAL stworzyła nową linię central pod nazwą COSMO. Model ten powstał dla systemów jednorodzinnych oraz dwurodzinnych. Wykonany został z solidnego materiału i prezentuje się w nowoczesnej obudowie.

Czytaj więcej

 
Polski smart home wchodzi do sklepu Apple zdjęcie

Polski smart home wchodzi do sklepu Apple

Od 13 października produkty FIBARO dostępne będą w ofercie Apple. Pierwszym urządzeniem jest Flood Sensor – inteligentny, bezprzewodowy czujnik, współpracujący z platformą HomeKit, który poinformuje użytkownika o możliwym zalaniu mieszkania.

Czytaj więcej

 
Nowe kamery i głośniki sieciowe Axis stworzone  z myślą o sklepach, restauracjach i hotelach zdjęcie

Nowe kamery i głośniki sieciowe Axis stworzone z myślą o sklepach, restauracjach i hotelach

Axis Communications wprowadza na rynek nowe urządzenia do monitoringu stworzone z myślą o sklepach, restauracjach czy hotelach.

Czytaj więcej

 
Bezpieczny sklep według Axis na Retail Show 2013 zdjęcie

Bezpieczny sklep według Axis na Retail Show 2013

Już 20 listopada br. rozpoczną się w Warszawie IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Technologii i Usług dla Handlu Retail Show. To coroczna, największa impreza o charakterze B2B dla sektora retail w Polsce. Firma Axis Communications będzie mieć tam swoje stoisko.

Czytaj więcej

 
Dla elektroinstalatorów: szybsze zakupy w sieci zdjęcie

Dla elektroinstalatorów: szybsze zakupy w sieci

Sklep internetowy Inteligentne Budownictwo odsłania całkiem nowy wizerunek. I  super promocje na wejście.

Czytaj więcej

 
Zalety kupowania opon przez Internet zdjęcie

Zalety kupowania opon przez Internet

Okazuje się, że jest miejsce gdzie najłatwiej można kupić opony. To Internet, a właściwie za jego pośrednictwem istnieje możliwość  skorzystania  z ofert e-sklepów(przykładem takiego sklepu może być Oponeo.pl), oglądania setek dostępnych modeli opon, zapoznania się z opiniami innych użytkowników, po to by na koniec wybrać produkt, który jest najodpowiedniejszy dla naszego auta. Oto jeden z przyjaznych sposobów na kupno ogumienia bez ruszania się z domu.

Czytaj więcej

 
Klasyfikacja kamer do monitoringu zdjęcie

Klasyfikacja kamer do monitoringu

Niezwykle szybki rozwój technologii sprzyja skutecznej ochronie naszych domów, sklepów oraz firm. Dostępne na rynku systemy monitorujące to doskonały sposób na zabezpieczenie przed kradzieżą, a w razie potrzeby możliwość wykrycie jej sprawcy. 

Czytaj więcej

 
Galeria Północna z monitoringiem Bosch zdjęcie

Galeria Północna z monitoringiem Bosch

Ponad 200 sklepów i punktów usługowych, zielony dach z amfiteatrem i ogrodem, przestrzenie do rekreacji, parking dla rowerów i stacja naprawy jednośladów oraz liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Ponadto  food court z kuchnią z całego świata. Tak wygląda Galeria Północna, jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych wyposażone w systemy zabezpieczeń Bosch.  

Czytaj więcej

 
Eltrox partnerem FIBARO zdjęcie

Eltrox partnerem FIBARO

FIBARO rozpoczęło współpracę z Eltrox, największą w Polsce siecią sklepów oferujących profesjonalne systemy zabezpieczeń. Sprzęt wiodącego polskiego producenta rozwiązań smart home trafi do oddziałów Eltrox w całym kraju.  

Czytaj więcej

 
Rozwiązanie AirLive dla monitoringu sklepów detalicznych zdjęcie

Rozwiązanie AirLive dla monitoringu sklepów detalicznych

AirLive przedstawia niedrogie i łatwe w instalacji kamery IP dla użytkowników detalicznych. Branża detaliczna traci miliardy dolarów rocznie w związku z rabunkami, kradzieżami w sklepach i kradzieżami dokonanymi przez pracowników. Inwestowanie w kamery IP do monitoringu przynosi zauważalne korzyści – zwiększenie zysków, obniżenie opłaty za ubezpieczenie i zmniejszenie liczby przypadków kradzieży.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 87