Wynik wyszukiwania

 
Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS zdjęcie

Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS

Wywiad z Mateuszem Stanisławskim – Kierownikiem Projektu w Ela-compil na temat integracji systemów bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj więcej

 
IV edycja Kongresu bezpieczeństwa antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej - Safe Place 2021 zdjęcie

IV edycja Kongresu bezpieczeństwa antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej - Safe Place 2021

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji Kongresu bezpieczeństwa antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej - Safe Place 2021, który w tym roku odbędzie się w dniach od 20 do 22 października w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wydarzenie zostało włączone w oficjalne obchody 70. rocznicy utworzenia Wojskowej Akademii Technicznej oraz 10. rocznicy powołania nauk o bezpieczeństwie w Polsce.

Czytaj więcej

 
23 - 24 października 2019 VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy zdjęcie

23 - 24 października 2019 VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy

W dniach 23–24 października 2019 roku w Hotelu Windsor w Jachrance będzie miało miejsce ważne wydarzenie branżowe - VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Czytaj więcej

 
23 - 24 października 2019 VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy - Rejestracja zdjęcie

23 - 24 października 2019 VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy - Rejestracja

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, firma Schrack Seconet Polska we współpracy z Partnerami projektu: Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2019, które odbędą się w dniach: 23 - 24 października 2019, informuje o rozpoczęciu procesu rejestracyjnego.

Czytaj więcej

 
Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa! zdjęcie

Czekamy na Państwa w Expo Silesia i wprowadzamy zasady bezpieczeństwa!

W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

Czytaj więcej

 
Jak zapewnić bezpieczeństwo w mieście? O systemach audio w smart city zdjęcie

Jak zapewnić bezpieczeństwo w mieście? O systemach audio w smart city

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w miastach często skupiają się głównie na aspektach związanych z zastosowaniem inteligentnych systemów monitoringu.

Czytaj więcej

 
Handel pod kompleksową ochroną. Jaki system bezpieczeństwa zamontować w sklepie? zdjęcie

Handel pod kompleksową ochroną. Jaki system bezpieczeństwa zamontować w sklepie?

W polskiej branży retail rośnie znaczenie kompleksowego podejścia, w tym integracji dodatkowych usług, gwarantujących wyższy poziom bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom obiektów handlowych. Omawiamy kluczowe tendencje związane z systemami bezpieczeństwa w sklepach.

Czytaj więcej

 

Certyfikat PZU LAB APPROVED: Pierwszy w Polsce system certyfikacji zabezpieczeń przeciwpożarowych

PZU LAB, doradca w zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstw, opracował nowatorski system certyfikacji urządzeń przeciwpożarowych, który zapewnia bezpieczeństwo pracownikom i chroni majątek spółek. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie inżynierów PZU LAB pomaga w ten sposób obniżyć szkodowość firm i ograniczyć straty finansowe związane z pożarami.

Czytaj więcej

 
Sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa domu zdjęcie

Sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa domu

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych priorytetów życia. Chcemy mieć możliwość spokojnego mieszkania w naszym domostwie, a także nie obawiać się o pozostawione mienie, gdy wyjeżdżamy na urlop czy wakacje. Dlatego też dobrym pomysłem jest inwestycja w system alarmowy. Sprawdzamy jak wygląda taka instalacja oraz jakie funkcjonalności oferuje.

Czytaj więcej

 
Tradycja i nowoczesność w Suzhou: system bezpieczeństwa Bosch dla ultranowoczesnego i wielofunkcyjnego kompleksu w Chinach zdjęcie

Tradycja i nowoczesność w Suzhou: system bezpieczeństwa Bosch dla ultranowoczesnego i wielofunkcyjnego kompleksu w Chinach

Historyczne miasto Suzhou, położone na zachód od Szanghaju, określane jest mianem Wenecji Dalekiego Wschodu dzięki licznym kanałom, mostom, ogrodom i klasycznej architekturze. Jednak, aby dotrzymać tempa rozwojowi blisko 11-milionowej populacji, miasto postawiło także na awangardę

Czytaj więcej

 
Zintegrowana koncepcja bezpieczeństwa Bosch dla centrum handlowego IKEA w Portugalii zdjęcie

Zintegrowana koncepcja bezpieczeństwa Bosch dla centrum handlowego IKEA w Portugalii

Eksperci Bosch w dziedzinie bezpieczeństwa budynków opracowali najnowocześniejsze rozwiązania dla centrum handlowego IKEA MAR usytuowanego w Algarve (Portugalia). Dzięki nim odwiedzający centrum mogą czuć się bezpiecznie.  

Czytaj więcej

 
Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS zdjęcie

Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS

GEMOS adv. PSIM (Physical Security Information Management) jest najnowocześniejszym standardem integrującym różnorodne systemy i aplikacje bezpieczeństwa, pozwalającym na ich kontrolę przez spójny, przejrzysty i jednorodny interfejs użytkownika.

Czytaj więcej

 
Elektroniczna karta TIMATE w służbie bezpieczeństwa pracowników zdjęcie

Elektroniczna karta TIMATE w służbie bezpieczeństwa pracowników

Z badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że w pierwszym kwartale 2019 roku w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach doszło do prawie 16 tysięcy wypadków. Co prawda to mniej niż w latach ubiegłych, ale nieszczęśliwe zdarzenia w pracy – zwłaszcza tej fizycznej – to praktycznie codzienność.

Czytaj więcej

 
Ochrona perymetryczna – integracja warstw otoczenia, obszaru wewnętrznego i obiektów zdjęcie

Ochrona perymetryczna – integracja warstw otoczenia, obszaru wewnętrznego i obiektów

Nowoczesna ochrona rozległych terenów, które muszą być z racji swojej funkcji obserwowane i dozorowane powinna dziś polegać na integracji wszystkich elementów monitoringu. Ochrona perymetryczna połączona w spójny system powinna obejmować otoczenie, obszar wewnętrzny oraz budynki i obiekty.

Czytaj więcej

 
Kto monitoruje nasz… monitoring? zdjęcie

Kto monitoruje nasz… monitoring?

Według szacunków, obecnie na świecie funkcjonuje 770 milionów kamer monitoringu, z czego aż 54% w Chinach. Jednocześnie firmy z Państwa Środka są światowymi liderami jeżeli chodzi o produkcję systemów monitoringu, a popularność tej technologii zaczyna znacząco rosnąć. W 2021 roku na całym świecie kamer monitoringu ma być już ponad miliard . W związku z tym coraz częściej pojawiają się pytania – czy systemy bezpieczeństwa są faktycznie bezpieczne i jak należy zadbać o ich bezpieczeństwo?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2480