Wynik wyszukiwania

 
Realizacja projektów GEMOS w obiektach zdjęcie

Realizacja projektów GEMOS w obiektach

Rozmowa z Moniką Rymarczyk – Specjalistką ds. GEMOS w Ela-compil - na temat wyzwań związanych z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj więcej

 
Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS zdjęcie

Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS

GEMOS adv. PSIM (Physical Security Information Management) jest najnowocześniejszym standardem integrującym różnorodne systemy i aplikacje bezpieczeństwa, pozwalającym na ich kontrolę przez spójny, przejrzysty i jednorodny interfejs użytkownika.

Czytaj więcej

 
Platforma integrująca GEMOS adv. PSIM zdjęcie

Platforma integrująca GEMOS adv. PSIM

Physical Security Information Management jest nowym standardem integrującym różnorodne systemy i aplikacje bezpieczeństwa, pozwalającym na ich kontrolę przez spójny, przejrzysty i jednorodny interfejs użytkownika.

Czytaj więcej

 
Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS zdjęcie

Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS

Wywiad z Mateuszem Stanisławskim – Kierownikiem Projektu w Ela-compil na temat integracji systemów bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj więcej

 
SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS zdjęcie

SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS

System integrujący urządzenia przeciwpożarowe (SIUP) przeznaczony jest do monitoringu i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi.

Czytaj więcej

 
GEMOS zarządza bezpieczeństwem Millenium Hall w Rzeszowie zdjęcie

GEMOS zarządza bezpieczeństwem Millenium Hall w Rzeszowie

15 października 2011 r. w Rzeszowie zostało oddane do użytku największe na Podkarpaciu centrum, które skupia pod jednym dachem funkcje handlowe, kulturalne,  rozrywkowe, hotelowe, biznesowe oraz społeczne. 

Czytaj więcej

 

GEMOS Graph – nowe, ergonomiczne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie obiektem

Dążąc do zagwarantowania swoim klientom możliwości zarządzania bezpieczeństwem i komfortem na najwyższym poziomie, inżynierowie ela-compil opracowali moduł GEMOS Graph, który w obrazowy i prosty sposób pokazuje na wykresach dane pochodzące z punktów pomi

Czytaj więcej

 
ZŁOTE MEDALE MTP Targów Securex 2020 przyznane! zdjęcie

ZŁOTE MEDALE MTP Targów Securex 2020 przyznane!

27 lutego 2020 r. sąd konkursowy pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Marka Domańskiego z Politechniki Poznańskiej przyznał Złote Medale MTP produktom zgłoszonym przez Wystawców tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex. W dniach 21-23 kwietnia będzie można je bliżej poznać na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Eksperci wskazali również najlepszy spośród nich, przyznając nagrodę Grand Prix, która ogłoszona zostanie podczas uroczystej gali otwarcia imprezy. Do 16 kwietnia można oddać głos na złotych medalistów w internetowej rywalizacji o tytuł Wybór Konsumenta.

Czytaj więcej

 
Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE NARODOWY. Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2019 zdjęcie

Dzień z bezpieczeństwem pożarowym na PGE NARODOWY. Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2019

Już 25 lipca 2019, DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY! Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 20191! 

Czytaj więcej

 
Rejestrację na SPIN Extra 2015 czas zacząć! zdjęcie

Rejestrację na SPIN Extra 2015 czas zacząć!

SPIN Extra 2015 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2015 w Hotelu***** Marina Golf Club, Siła k. Olsztyna. Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i doświadczenia w branży niskich prądów.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie konferencji: Bezpieczeństwo obiektów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń zdjęcie

Podsumowanie konferencji: Bezpieczeństwo obiektów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń

W dniu 24 października 2013r. w Warszawie odbyła się konferencja "Bezpieczeństwo obiektów-monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń".

Czytaj więcej

 
Kurtyna w górę: Program 11SPIN zdjęcie

Kurtyna w górę: Program 11SPIN

Podczas kolejnej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych: 11SPIN, 25-26 września, w Hotelu STOK w Wiśle swoje rozwiązania zaprezentują liderzy branży niskich prądów.

Czytaj więcej

 
Aktualizacja interfejsu do systemu Polon Alfa zdjęcie

Aktualizacja interfejsu do systemu Polon Alfa

Inżynierowie ela-compil dokonali update interfejsu do systemu Polon Alfa, który zyskał dodatkowe funkcje ułatwiające zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 13