Wynik wyszukiwania

 
Realizacja projektów GEMOS w obiektach zdjęcie

Realizacja projektów GEMOS w obiektach

Rozmowa z Moniką Rymarczyk – Specjalistką ds. GEMOS w Ela-compil - na temat wyzwań związanych z integracją systemów bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj więcej

 
Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS zdjęcie

Porozmawiajmy o integracji systemów bezpieczeństwa z GEMOS

Wywiad z Mateuszem Stanisławskim – Kierownikiem Projektu w Ela-compil na temat integracji systemów bezpieczeństwa w budynkach.

Czytaj więcej

 
Platforma integrująca GEMOS adv. PSIM zdjęcie

Platforma integrująca GEMOS adv. PSIM

Physical Security Information Management jest nowym standardem integrującym różnorodne systemy i aplikacje bezpieczeństwa, pozwalającym na ich kontrolę przez spójny, przejrzysty i jednorodny interfejs użytkownika.

Czytaj więcej

 
Dobrze zaprojektowane bezpieczeństwo pożarowe w obiektach zdjęcie

Dobrze zaprojektowane bezpieczeństwo pożarowe w obiektach

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się wieloma cechami takimi jak np. m.in. energooszczędność, minimalizm wzornictwa, duże przeszklenia ale także co jest najbardziej istotne, konieczność spełnienia coraz bardziej wyśrubowanych standardów bezpieczeństwa pożarowego, które zostały wymuszone przez specjalistów z tej dziedziny i potwierdzone w nowelizowanych przepisach, rozporządzeniach i prawie budowlanym.

Czytaj więcej

 
SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS zdjęcie

SIUP vs. PSIM - o integracji systemu GEMOS

System integrujący urządzenia przeciwpożarowe (SIUP) przeznaczony jest do monitoringu i sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi.

Czytaj więcej

 
Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS zdjęcie

Zarządzanie infrastrukturą rozproszoną z GEMOS

GEMOS adv. PSIM (Physical Security Information Management) jest najnowocześniejszym standardem integrującym różnorodne systemy i aplikacje bezpieczeństwa, pozwalającym na ich kontrolę przez spójny, przejrzysty i jednorodny interfejs użytkownika.

Czytaj więcej

 
Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska zdjęcie

Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska

Axis Communications Polska – lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń - nie zwalnia tempa i dynamicznie poszerza grono najwyższej klasy specjalistów.

Czytaj więcej

 
19 SPIN – Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – powrót do wydarzenia stacjonarnego! zdjęcie

19 SPIN – Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – powrót do wydarzenia stacjonarnego!

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie, organizowane od 19 lat przez firmę Lockus, mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie wiedzy i kontaktów pomiędzy projektantami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.

Czytaj więcej

 

Oprogramowanie CRM - z jakimi aplikacjami zintegrować?

Jaki powinien być idealny system wspierający proces customer relationship management?

Czytaj więcej

 
18 SPIN: podsumowanie edycji on-line zdjęcie

18 SPIN: podsumowanie edycji on-line

Ponad 300 osób wzięło udział w tegorocznej, jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Wydarzenie zrealizowane zostało w zmienionej formule, prezentacje, rozmowy i stoiska wystawiennicze przeniesiono do strefy wirtualnej. Spotkania odbyły się w sześciu terminach: 30 września, 7, 14 i 21 października oraz 8 i 15 grudnia.

Czytaj więcej

 
Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach zdjęcie

Optymalizacja opartego na technologii wideo systemu wykrywania pożaru AVIOTEC firmy Bosch pod kątem działania w tunelach

Oparty na technologii wideo system wykrywania pożaru AVIOTEC IP starlight 8000 może być teraz używany także w tunelach do niezawodnego i wczesnego wykrywania dymu i płomieni.

Czytaj więcej

 
Aktualizacja interfejsu do systemu Polon Alfa zdjęcie

Aktualizacja interfejsu do systemu Polon Alfa

Inżynierowie ela-compil dokonali update interfejsu do systemu Polon Alfa, który zyskał dodatkowe funkcje ułatwiające zarządzanie bezpieczeństwem pożarowym.

Czytaj więcej

 
Relacja - targi SECUREX 2018 - Poznań zdjęcie

Relacja - targi SECUREX 2018 - Poznań

Kolejne targi SECUREX za nami. Edycja 2018 obfitowała w pozytywne dla naszej firmy wydarzenia. Warto jeszcze raz przypomnieć, że po raz trzeci z rzędu nasz produkt (2014 - SA-K7N, 2016 - SGO-Pgz2, 2018 - SG-Pgw2) został nagrodzony Złotym Medalem, który jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. 

Czytaj więcej

 
Relacja - Targi AUTOMATICON 2018 - Warszawa zdjęcie

Relacja - Targi AUTOMATICON 2018 - Warszawa

Kolejne targi AUTOMATICON za nami. Serdecznie dziękujemy za wszystkie rozmowy oraz zainteresowanie naszymi produktami.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2018 – relacja zdjęcie

SPIN Extra 2018 – relacja

14–15 marca 2018 w Hotelu Marina koło Olsztyna, odbyła się północna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2018. Jak każda z poprzednich edycji spotkania i ta obfitowała w wiedzę ekspercką przekazaną podczas specjalnych paneli. Prelekcje wygłosiło 25 prelegentów, również 25 firm zaprezentowało swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 66