Wynik wyszukiwania

 
Konferencja & Wystawa SAFETY zdjęcie

Konferencja & Wystawa SAFETY

W tym roku magazyny „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” oraz „Control Engineering Polska” – dwa przodujące czasopisma poświęcone utrzymaniu ruchu i automatyce przemysłowej po raz pierwszy zorganizowały konferencję SAFETY poświęconą bezpieczeństwu i higienie pracy w zakładach przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Nowa aplikacja U-Control od BFT zdjęcie

Nowa aplikacja U-Control od BFT

Firma BFT, włoski producent automatyki do bram, wprowadza nową aplikację na smartfony. U-Control umożliwia zdalne sterowanie bramą za pośrednictwem internetu.

Czytaj więcej

 
D+H Polska w komitecie  zdjęcie

D+H Polska w komitecie

Polski Komitet Normalizacyjny w ramach Komitetu 180 ds. Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków powołał specjalny Podkomitet (PK) 1 ds. Systemów Kontroli Rozprzestrzeniania Dymu i Ciepła. Wśród powołanych reprezentantów znalazł się Przemysław Knura, Wiceprezes i Dyrektor Techniczny D+H Polska.

Czytaj więcej

 
D+H Polska na FIRE SECURITY EXPO 2019 zdjęcie

D+H Polska na FIRE SECURITY EXPO 2019

25 lipca 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie organizowany jest Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO. To już 16 edycja wydarzenia znanego z areny nowości, innowacji technologii, ciekawych testów, konsultacji i porad dla specjalistów z branży. D+H Polska po raz kolejny pojawi się na kongresie w roli wystawcy.  

Czytaj więcej

 
Koneser z zabezpieczeniami ppoż. D+H Polska zdjęcie

Koneser z zabezpieczeniami ppoż. D+H Polska

Centrum Praskie Koneser w Warszawie przeszło gruntowną przebudowę i modernizację. Nowy kompleks wyraźnie nawiązuje jednak do oryginalnego charakteru i historii obiektu. Dawniej znajdowała się tu Warszawska Wytwórnia Wódek „Koneser”, dziś w jej miejscu działa Muzeum Polskiej Wódki.  

Czytaj więcej

 
Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROL zdjęcie

Nowa odsłona aplikacji INTEGRA CONTROL

Od 27 maja 2016 dostępna jest nowa aplikacja do zdalnego sterowania centrali INTEGRA. Najnowszy program interfejsem przypomina dobrze znaną i przyjętą aplikację VERSA Control. Aby móc obsługiwać system INTEGRA z nowej aplikacji, instalacja alarmowa musi być wyposażona dodatkowo w moduł ETHM-1 lub ETHM-1 Plus.

Czytaj więcej

 
Coś się kończy, coś się zaczyna. Finał sukcesji w Schrack Seconet Polska zdjęcie

Coś się kończy, coś się zaczyna. Finał sukcesji w Schrack Seconet Polska

W połowie ub. roku firma Schrack Seconet Polska poinformowała branżę o zmianach w Zarządzie spółki przewidywanych na pierwszą połowę 2020 r. Prezes Zarządu firmy − Grzegorz Ćwiek − podjął wiosną 2019 r. decyzję o rezygnacji z pełnionej funkcji i zmianie swojej ścieżki rozwoju zawodowego, wdrażając jednocześnie przemyślany i uzgodniony z Radą Nadzorczą plan sukcesji, tak by decyzja ta nie zaburzyła dotychczasowego zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 
20 lat D+H w Polsce zdjęcie

20 lat D+H w Polsce

D+H Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia na polskim rynku.

Czytaj więcej

 
Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska zdjęcie

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Nowa centrala D+H to swoiste studium zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiekcie biurowo-magazynowym. Znajdziemy tu najnowsze rozwiązania z zakresu oddymiania, detekcji i sygnalizacji pożarowej oraz rozbudowaną automatykę okienną. Wszystko połączone w inteligentny system reagujący na warunki zewnętrzne takie, jak wiatr czy deszcz.

Czytaj więcej

 
Zintegrowany System UNIS w Firmie Expondo Polska zdjęcie

Zintegrowany System UNIS w Firmie Expondo Polska

Expondo Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, istnieje od 2007 roku. Firma jest profesjonalnym sklepem internetowym oferującym markowe produkty z sektora biznesowego i przemysłowego.

Czytaj więcej

 
D+H Polska z dwoma nagrodami Top Builder zdjęcie

D+H Polska z dwoma nagrodami Top Builder

27 marca 2018 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek Top Builder. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród branży budowlanej w Polsce, przyznawana z inicjatywy miesięcznika „Builder” już od 10 lat. Wyróżniane są innowacyjne i nowoczesne produkty, rozwiązania, a także przykłady inspirujących realizacji.

Czytaj więcej

 
System Identyfikacji Kibica zdjęcie

System Identyfikacji Kibica

AutoID Polska S.A. wykonała dla jednej z największych firm ochroniarskich w Polsce system którego zadaniem jest usprawnienie kontroli osób wchodzących za stadion.

Czytaj więcej

 
Bosch Security Systems wprowadza międzynarodowy Program dla Architektów i Projektantów – Architecture&Engineering Program zdjęcie

Bosch Security Systems wprowadza międzynarodowy Program dla Architektów i Projektantów – Architecture&Engineering Program

Inauguracja Architecture&Engineering Program (A&E) odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2015 roku podczas czwartej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra. Bosch jest Srebrnym Partnerem tego wydarzenia.  

Czytaj więcej

 
Inauguracja inwestycji D+H Polska zdjęcie

Inauguracja inwestycji D+H Polska

4 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu miała miejsce uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nową siedzibę firmy D+H Polska. Budynek biurowy z częścią magazynową powstanie na północy Wrocławia, tuż przy skrzyżowaniu dróg S8 i S5, i będzie pełnił rolę centrali firmy.  

Czytaj więcej

 
Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska zdjęcie

Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska

Axis Communications Polska – lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń - nie zwalnia tempa i dynamicznie poszerza grono najwyższej klasy specjalistów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 611