Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Wschodnia Konferencja i Targi Ochrony Granic GRANICE

2020-10-28 - 2020-10-28 Lublin Targi


Adres:

Dworcowa 11
20-406 Lublin
lubelskie, PolskaLogo Targi Lublin GRANICE

Targi „GRANICE” to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone szeroko rozumianej ochronie granic oraz służbom granicznym. Głównym patronem honorowym jest Polska Straż Graniczna. Na targi zapraszane są także inne służby mundurowe, m.in. Wojska Obrony Terytorialnej, Policja, Służba Celno- Skarbowa oraz służby sanitarne operujące na granicach.

Wystawcy to producenci klasycznego sprzętu, wyposażenia i technologii służących ochronie granic oraz bezpieczeństwu w ogóle. Są również obecne firmy IT dostarczające technologie dla systemów obsługi przejść granicznych, bezpieczeństwa lotnisk i portów lotniczych czy systemów informatycznych służb oraz infrastruktury krytycznej. Targom towarzyszy konferencja merytoryczna omawiająca zagadnienia służb granicznych, bezpieczeństwa i sytuacji granic w Europie. Firmy- wystawcy uczestniczące w targach mogą przeprowadzić specjalne prezentacje swoich produktów w trakcie konferencji z udziałem delegacji służb mundurowych.

GRANICE 2020 obejmą następujące zagadnienia:

  1. Podsumowanie dotychczasowej modernizacji w SG – jak zmieniła się w sensie technicznym i taktycznym w nowoczesną formację mundurową,
  2. Praktyka służb granicznych i przyszłe wyzwania w zakresie zapewnienia sanitarnej ochrony granic RP w kontekście zwalczania i ograniczania skutków epidemii –  główny panel konferencji,
  3. Zagadnienia kontr-terroryzmu, bioterroryzmu i zagrożeń hybrydowych na granicach,
  4. Nowinki technologiczne w zakresie ochrony granic,
  5. Współpraca służb mundurowych na granicach w dobie kryzysu,
  6. Lotniska i porty lotnicze w systemie granic, zagadnienia bezpieczeństwa sanitarnego
  7. Aktualne zadania służb sanitarnych na granicach,
  8. Przegląd realizacji bieżących programów KAS na granicach,
  9. Doświadczenia zagraniczne.

W dniu 28 października 2020 r. w Targach Lublin, przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie odbywać się będzie czwarta edycja wydarzenia.

  • Wydrukuj stronę

Inne wydarzenia tego organizatora:
Targi Light + Building - zdjęcie
13-03-2022 - 18-03-2022 Targi Light + Building