Artykuł Dodaj artykuł

SKK SA i UNICARD SA łączą siły i tworzą grupę ośmiu spółek

Czy jeden plus jeden może się równać osiem? Może! Właśnie na tym polega efekt synergii wynikający z połączenia dwóch dużych firm SKK SA i UNICARD SA.

SKK SA i UNICARD SA łączą siły i tworzą grupę ośmiu spółek

Czy jeden plus jeden może się równać osiem? Może! Właśnie na tym polega efekt synergii wynikający z połączenia dwóch dużych firm SKK SA i UNICARD SA.

Z przyjemnością informujemy, że 9 stycznia 2023 roku obie firmy rozpoczęły proces synergii zmierzający do połączenia SKK SA i UNICARD SA i wydzielenia 8 specjalistycznych spółek. Dzięki tym zmianom powstanie jedna spójna grupa pod nazwą UNI+SKK GROUP, łącząca kompetencje i kompleksową ofertę połączonych spółek.

W ramach jednej grupy realizowane będą m.in.: sprzedaż i wdrożenia zaawansowanych technologii, systemów zarządzania bezpieczeństwem towarów i osób, specjalistyczne etykietowanie, robotyzacja linii produkcyjnej, teleinformatyczne sieci przemysłowe, wykonawstwo instalacji niskoprądowych czy inteligentne rozwiązania komunikacyjne.

Siła Grupy UNI+SKK wynika z tego, że nasza oferta będzie teraz szersza, a jednocześnie bardziej specjalistyczna. Łączymy wiedzę oraz możliwości dwóch prężnych firm. Razem mają one ponad 60 lat doświadczenia zdobytego we współpracy z setkami firm – komentuje Edyta BEDNARSKA – Prezes Zarządu SKK SA.

Podział na specjalistyczne spółki klarownie prezentuje nasze kompetencje. Dzięki temu łatwiej jest odnaleźć i poznać rozwiązania, które oferujemy. A każda z ośmiu niezależnych spółek będzie jeszcze intensywniej rozwijać swoje specjalistyczne usługi i produkty. Nieprzypadkowo w nazwie naszej grupy pojawił się plus. To nie tylko symbol połączenia dwóch silnych firm, ale również korzyści, które ta zmiana przynosi naszym klientom – dodaje Tomasz BEDNARSKI – Prezes Zarządu UNICARD SA.

Wszystkich naszych Klientów i Partnerów biznesowych zapewniamy, że wprowadzane zmiany sprawią, iż nasza oferta będzie jeszcze szersza, silniejsza i bardziej specjalistyczna.

Obecne dane rejestrowe i kontaktowe do spółek UNICARD SA i SKK SA pozostają takie same. O wszelkich zmianach w tym zakresie będziemy na bieżąco informować zarówno Klientów, jak i Partnerów biznesowych.

Artykuł został dodany przez firmę

UNICARD S.A.

UNICARD SA od ponad dwudziestu lat jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową.

Zapoznaj się z ofertą firmy


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.