Artykuł Dodaj artykuł

Nowa kamera PTZ przeznaczona do pracy w trudnych warunkach od Axis

Axis Communications prezentuję kamerę AXIS Q6225-LE przeznaczoną do monitorowania dużych, rozległych obszarów.

Axis Communications prezentuję kamerę AXIS Q6225-LE przeznaczoną do monitorowania dużych, rozległych obszarów. Wzmocniona konstrukcja urządzenia jest zgodna ze standardem MIL-STD-810G, co zapewnia mu niezawodne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

 

Nowa kamera PTZ przeznaczona do pracy w trudnych warunkach od Axis

AXIS Q6225-LE oferuje rozdzielczość HDTV 1080p, jest wyposażona w wysoce światłoczuły przetwornik ½ cala oraz 31-krotny zoom optyczny. Dzięki technologiom Forensic WDR, Lightfinder i OptimizedIR kamera dostarcza ostre i wyraźne obrazy, nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo wyposażenie urządzenia w szybki mechanizm obrotu i pochylenia, pozwala na zachowanie wysokich parametrów obserwacji rozległych obszarów oraz bardzo dobre odwzorowanie szczegółów na zbliżeniach.

Urządzenie wyposażone zostało w szereg wbudowanych aplikacji analitycznych, takich jak AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard i AXIS Loitering Guard, które umożliwiają detekcję, ruchu i identyfikację podejrzanych zachowań. Ponadto dzięki aplikacji AXIS Object Analytics, możliwe jest wyszukiwanie i klasyfikacja osób oraz pojazdów.

Wandaloodporna obudowa wykonana w klasie IK10, która spełnia też wymogi klas NEMA 4X, NEMA TS-2 i IP66/IP68, zabezpiecza kamerę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Silna konstrukcja pozwala pracować kamerze nawet podczas huraganowych wiatrów o prędkości do 245 km/h. Urządzenie zawiera także moduł TPM (Trusted Platform Module) z certyfikatem FIPS 140-2 na poziomie 2.

Najważniejsze cechy:

  • Rozdzielczość HDTV 1080p i 31-krotny zoom optyczny
  • Przetwornik 1/2 cala
  • Technologie OptimizedIR, Forensic WDR i Lightfinder
  • Elektroniczna stabilizacja obrazu
  • Zgodność ze standardami MIL-STD-810G i NEMA TS-2
  • Fabrycznie zainstalowane aplikacje AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard, AXIS Loitering Guard i AXIS Object Analytics

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.