Artykuł Dodaj artykuł

Bezpieczeństwo środowiska IoT i pięcioletnia gwarancja na kamery sieciowe

Kupując kamery sieciowe Bosch, masz pewność, że otrzymujesz najbardziej niezawodne, najlepiej skomunikowane i najbezpieczniejsze kamery na świecie.

Bezpieczeństwo środowiska IoT i pięcioletnia gwarancja na kamery sieciowe

Używaj systemu, któremu możesz ufać w każdym aspekcie

Wysoka jakość to kluczowe pojęcie głęboko zakorzenione w filozofii firmy Bosch. Klienci od pokoleń obdarzają zaufaniem firmę Bosch, która dostarcza wysokiej jakości produkty i innowacyjne technologie. Kupując kamery sieciowe Bosch, masz pewność, że otrzymujesz najbardziej niezawodne, najlepiej skomunikowane i najbezpieczniejsze kamery na świecie. Dlaczego? Ponieważ Bosch dokłada wszelkich starań, aby dostarczane produkty i rozwiązania działały zawsze w najlepszy możliwy sposób oraz dawały klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na potwierdzenie swojej technicznej doskonałości sprzęt otrzymuje pięcioletnią kompleksową standardową gwarancję. Aby skrupulatnie egzekwować zasady jakościowe oraz spisać wzorzec postępowania, którym wszyscy powinni się kierować, stworzyliśmy listę szczegółowych zobowiązań opartych na zaufaniu. Ów sposób myślenia nazwaliśmy następująco: Godne najwyższego zaufania.

Standardowa pięcioletnia kompleksowa gwarancja na kamery sieciowe

W branży ochrony i bezpieczeństwa kluczowe znaczenie ma korzystanie z produktów i systemów dających pewność, że będą działać zgodnie z oczekiwaniami przez cały okres eksploatacji. Dlatego właśnie w Bosch wydłużyliśmy z trzech do pięciu lat standardowy okres gwarancji na wszystkie stacjonarne optyczne i niektóre ruchome kamery sieciowe. Ta nowa kompleksowa standardowa gwarancja potwierdza, że chcemy dostarczać najlepsze produkty do każdej warstwy systemów. Wybierając Bosch, wiesz, że otrzymujesz trwałe rozwiązania o najwyższych parametrach użytkowych.

Więcej informacji

Bezpieczna dzięki swojemu projektowi

Instalacje dozoru wizyjnego często rejestrują wrażliwe informacje, po czym na ich podstawie proponują szczegółowe rozwiązania. Pewność, że wykorzystywane i udostępniane dane wizyjne są bezpieczne, ma kluczowe znaczenie dla owocnego prowadzenia działalności. Wszystkie kamery IP firmy Bosch są bezpieczne z założenia, a podejście to opiera się na wbudowanej funkcji elementu bezpieczeństwa z funkcją Trusted Platform Module (TPM), która bezpiecznie przechowuje wszystkie certyfikaty i klucze potrzebne do uwierzytelniania i szyfrowania. Ta metoda oferuje rozbudowane zarządzanie użytkownikami, aby zapewnić dostęp do danych tylko upoważnionym użytkownikom, obsługuje konfigurację infrastruktury klucza publicznego i zawiera oprogramowanie zabezpieczające w celu wykrywania zmian w ustawieniach konfiguracji kamer.

Więcej informacji

Gotowe do podłączenia / gotowe na (A)IoT

Wszystkie kamery sieciowe Bosch mogą się bezpiecznie łączyć z chmurą, tworząc bezpieczny ekosystem z funkcjami zdalnego monitorowania, zarządzania, konserwacji i dozoru wizyjnego realizowanego jako usługi (VSaaS). Z dowolnego miejsca na świecie integratorzy systemów mogą ustanawiać i monitorować stan urządzeń w różnych lokalizacjach oraz sprawdzać, czy działają one prawidłowo i bezpiecznie po wdrożeniu. Integratorzy systemów mogą współpracować z klientami zdalnie za pośrednictwem chmurowej usługi zarządzania urządzeniami w celu wykonywania usług takich jak zmiana ustawień konfiguracji lub instalowanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego, dzięki czemu systemy spełniają najwyższe standardy niezawodności. Automatyczne powiadomienia stanowią wygodny mechanizm ochrony przed potencjalnymi lukami często powodowanymi przez nieaktualne oprogramowanie układowe, które hakerzy mogą wykorzystać. Nową wersję oprogramowania układowego można jednym kliknięciem wdrożyć za pośrednictwem chmury na wielu urządzeniach. W razie potrzeby integratorzy mogą też natychmiast podjąć działania w celu rozwiązania problemu, używając sieciowego interfejsu kamery dostępnego w chmurze. Z kolei użytkownicy końcowi w środowisku VSaaS mogą łatwo przeglądać nagrania wideo i zarządzać alarmami. Umieszczenie systemu w Internecie minimalizuje liczbę dojazdów, dzięki czemu tworzą się zrównoważone praktyki biznesowe, które są ekonomicznie opłacalne, odpowiedzialne społecznie i przyjazne dla środowiska.

Artykuł został dodany przez firmę

Bosch Security and Safety Systems

Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły