Artykuł Dodaj artykuł

Jubileusz EVVA w Polsce. Firma działa na polskim rynku już od 20 lat

Firma EVVA, producent systemów kontroli dostępu, obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności na polskim rynku.

EVVA logo

Firma EVVA, producent systemów kontroli dostępu, obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności na polskim rynku. Od dwóch dekad firma dostarcza polskim klientom najwyższej jakości mechaniczne i elektroniczne systemy zamknięć i kontroli dostępu.

Polski oddział EVVA istnieje nieprzerwanie od 2001 roku. Firma działa w branży kontroli dostępu i znana jest polskim klientom z wysokiej jakości produktów oraz nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które potwierdzone są ponad 300 patentami.

- 20 lat działalności firmy EVVA w Polsce to historia oparta na wzajemnych relacjach i zaufaniu jakimi obdarzyli nas Klienci oraz Partnerzy – mówi Dominika Zajączkowska, dyrektor zarządzająca EVVA Polska. - To także profesjonalny zespół specjalistów i najwyższej jakości produkty wytyczające od dekad trendy i kierunki rozwoju w naszej branży - dodaje. - Jestem dumna, że możemy świętować 20-lecie, gdyż nasza obecność na polskim rynku jest wynikiem zarówno długofalowego podejścia do biznesu, który realizowany jest z powodzeniem w całej Grupie EVVA, jak i indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz rozwiązaniom dostosowywanym do zróżnicowanych potrzeb.

Historia EVVA Polska

EVVA Polska ma austriackie korzenie. Historia powstania firmy EVVA sięga 1919 roku, kiedy to w Wiedniu został założony rodzinny zakład badawczo-testowo-analityczny zajmujący się opracowywaniem i wytwarzaniem mechanicznych systemów kontroli dostępu. Przez dekady firma z sukcesami rozwijała swoją działalność i poszerzała portfolio swoich rozwiązań. Obecnie EVVA posiada oddziały w 10 krajach a poprzez swoich partnerów, produkty firmy dystrybuowane są na całym świecie.

Polski oddział EVVA został założony w 2001 roku w Warszawie i zatrudniał 3 pracowników, którzy do 2012 roku zajmowali się głównie sprzedażą tradycyjnych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia dostępu (mechanicznych wkładek i zamków). W kolejnych latach EVVA Polska zaczęła oferować polskim odbiorcom szerokie spektrum nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jakie powstawały w austriackich laboratoriach, zwiększając tym samym swoją obecność na polskim rynku zabezpieczeń. Wysoka jakość, szybka dostępność i elastyczność sprawiły, że od 2019 roku rozwiązania oferowane przez EVVA Polska stały się pierwszym wyborem dla wielu klientów, a produkty marki EVVA znalazły się w najbardziej prestiżowych inwestycjach w całej Polsce.

Z optymizmem patrzymy w przyszłość

Jubileusz 20-lecia EVVA Polska zbiega się z nową strategią rozwoju firmy na polskim rynku. Firma planuje wdrażać kolejne, nowoczesne rozwiązania. Wymagać to będzie wzmocnienia komunikacji z klientami, współpracy z partnerami oraz szerszego zakresu wsparcia technicznego i serwisu posprzedażowego.

- Era cyfryzacji oznacza nowe wyzwania dla producentów systemów dostępu. Rozwiązania muszą być odpowiedzią na dynamikę zmieniającego się otoczenia. Wykorzystywanie w systemach dostępu do budynków smartfonu czy innych alternatyw dla tradycyjnych kluczy musi odbywać się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasze zaawansowane technologicznie, elektroniczne systemy dostępu typu AirKey czy Xesar mają możliwość połączenia z systemami alarmowymi, instalacjami "smart building" lub systemami rejestracji czasu pracy. Oferując już w fazie projektowania rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników, dajemy możliwość uwzględnienia rezerwy na dalszą rozbudowę systemów. Jest to cecha niezbędna do realizacji bardzo złożonych systemów zamknięć i elastycznego dostosowania naszych rozwiązań do zróżnicowanych potrzeb najbardziej wymagających klientów – mówi Dominika Zajączkowska.

Podobne artykuły