Artykuł Dodaj artykuł

Kamera pokładowa - pomoc w identyfikacji napraw środków transportu

Axis Communications prezentuje urządzenie AXIS P3925-LRE – nową, solidną i kompaktową kamerę pokładową do użytku zewnętrznego.

Kamera pokładowa

Axis Communications prezentuje urządzenie AXIS P3925-LRE – nową, solidną i kompaktową kamerę pokładową do użytku zewnętrznego.

Nowa kamera została stworzona z myślą o potrzebach branży transportowej i jest zgodna z normami branżowymi, w tym EN50155 i EN45545-2. Urządzenie jest zaprojektowane tak, by mogło monitorować widok z boku autobusów, pociągów i innych pojazdów. Może również wpierać w identyfikacji koniecznych napraw, a więc w utrzymaniu taboru. Przykładowo, może monitorować zużycie taśmy kolektora pantografu.

Kamera oferuje doskonałą jakość obrazu w HDTV 1080p. Dzięki Forensic WDR zapewnia wysokojakościowe nagranie, nawet jeśli występują w nim zarówno ciemne, jak i jasne obszary. Dodatkowo, technologia Lightfinder zapewnia ostre, kolorowe obrazy, również w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki wbudowanej podczerwieni, urządzenie może być stosowane do monitoringu w całkowitej ciemności.

Model AXIS P3925-LRE oferuje ulepszone funkcje bezpieczeństwa, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i funkcja bezpieczny start, które pozwalają zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi i zabezpieczyć system. Dodatkowo, funkcja wykrywania wstrząsów wysyła automatyczne powiadomienie, jeśli kamera zostanie naruszona.

Najważniejsze cechy:

  • Zgodność z EN50155 i EN45545-2
  • Oświetlenie IR i EIS
  • Technologie Lightfinder i Forensic WDR
  • Podpisane oprogramowanie i bezpieczny start

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły