Artykuł Dodaj artykuł

D+H wśród Diamentów Forbesa

Redakcja miesięcznika Forbes co roku przygotowuje ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Redakcja miesięcznika Forbes co roku przygotowuje ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Firma D+H Polska znalazła się w gronie wyróżnionych firm z województwa dolnośląskiego.

D+H wśród Diamentów Forbesa

Wśród tegorocznych Diamentów Forbesa przoduje branża budowlana, transportowa i IT. Nie brakuje też innych specjalizacji, ale to właśnie z tych sektorów gospodarki wywodzą się firmy, które w ostatnim czasie odnosiły największe sukcesy sprzedażowe. Mimo, że rok 2020 był wyjątkowo trudny i nieprzewidywalny, części przedsiębiorstw, w tym i D+H Polska udało się utrzymać stabilną pozycję, a nawet odnotować wzrost sprzedaży.

D+H ma swojej ofercie systemy oddymiania i naturalnej wentylacji, systemy napędów, systemy sygnalizacji pożarowej, zamknięć ppoż. i wentylacji pożarowej. Więcej informacji na stronie www.dhpolska.pl .

Artykuł został dodany przez firmę

D+H Polska sp. z o.o.

D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania i naturalnej wentylacji budynków, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć ogniowych oraz napędy do stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły