Artykuł Dodaj artykuł

Relacja - targi SECUREX 2018 - Poznań

Kolejne targi SECUREX za nami. Edycja 2018 obfitowała w pozytywne dla naszej firmy wydarzenia. Warto jeszcze raz przypomnieć, że po raz trzeci z rzędu nasz produkt (2014 - SA-K7N, 2016 - SGO-Pgz2, 2018 - SG-Pgw2) został nagrodzony Złotym Medalem, który jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. 

Logo W2

Kolejne targi SECUREX za nami. Edycja 2018 obfitowała w pozytywne dla naszej firmy wydarzenia. Warto jeszcze raz przypomnieć, że po raz trzeci z rzędu nasz produkt (2014 - SA-K7N, 2016 - SGO-Pgz2, 2018 - SG-Pgw2) został nagrodzony Złotym Medalem, który jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Oprócz tego nasze stoisko zostało wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus, która jest przyznawana dla najlepszych stoisk pod kątem architektonicznym oraz graficznym. Nagrody te stanowią zwieńczenie przygotowań do największej imprezy targowej branży zabezpieczeń w Polsce.

Podczas 4 dni targów odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, które niustannie inspirują nas do realizacji nowych oraz bieżących projektów. Za wszystkie spostrzeżenia i rozmowy serdecznie dziękujemy. Możliwość bezpośredniej rozmowy z klientami jest dla nas bezcenna. Dodatkowo wymieniliśmy i nawiązaliśmy nowe kontakty, które mogą okazać się bardzo cenne w przyszłości. Niezmiernie miło słyszeć nam, że tak szerokie grono osób zna naszą firmę i stosuje nasze produkty.  Jest to dla nas bodziec do dalszego rozwoju i dalszej ciężkiej pracy przy tworzeniu nowych rozwiązań.

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wszystkie odbyte rozmowy.

aaaa
aaa
Relacja - targi SECUREX 2018 - Poznań
Relacja - targi SECUREX 2018 - Poznań

 

Artykuł został dodany przez firmę

W2 Włodzimierz Wyrzykowski

Firma powstała w 1999 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów (ppoż, włamanie, automatyka) i osprzętu inst.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły