Artykuł Dodaj artykuł

W2 Włodzimierz Wyrzykowski na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2018

Na 22 edycję Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018 zapraszamy do Poznania w dniach 23-26.04.2018. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska 21, pawilon 8.

W2, MTP, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń, SECUREX, zabezpieczenia,

Na 22 edycję Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018 zapraszamy do Poznania w dniach 23-26.04.2018. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska 21, pawilon 8.

securex logo

Podczas bieżącej edycji targów SECUREX zaprezentujemy przekrój oferty z zakresu PPOŻ. Na żywo zobaczyć będzie można między innymi działanie produktów, które zostały odznaczone Złotym Medalem MTP:

  • 2014 / Sygnalizator akustyczno-optyczny SA-K7N
  • 2016 / Sygnalizator głosowo-optyczny zewnętrzny SGO-Pgz2 
  • 2018 / Sygnalizator głosowy SG-Pgw2

Złote Medale są przyznawane produktom, które wyróżniają się szeregiem cech takich jak innowacyjność zastosowanych rozwiązań czy funkcjonalność. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że kolejny nasz produkt został wyróżniony tą prestiżową nagrodą.

Oprócz produktów, które zostały nagrodzone złotymi medali zaprezentujemy inne sygnalizatory certyfikowane przez CNBOP-PiB:

  • Sygnalizatory akustyczne SA-K5, SA-K6, SA-K7, SA-K5N
  • Sygnalizator optyczny SO-Pd13

Kolejnym prezentowanym produktem będą ognioodporne puszki instalacyjne serii PIP. W swojej ofercie posiadamy puszki z bezpiecznikiem, rozgałęźne oraz przelotowe. Produkowane przez nas puszki posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez CNBOP-PIB.

Oprócz sygnalizatorów i puszek do systemów PPOŻ zaprezentujemy również sygnalizatory ogólnego przeznaczenia np. w systemach automatyki. Zobaczyć będzie można m.in: sygnalizator optyczny SO-Ad2 (z diodą RGB), sygnalizator akustyczno-optyczny SAO-Wd3, sygnalizatory głosowe SG-Wgw i SG-Wgw IP65 czy trójkolorowy sygnalizator zewnętrzny  SO-Ad3.

Ponadto pokażemy jak przy użyciu osłon mocujących OM-1 oraz OM-2, w prosty sposób można "ukryć" sygnalizatory w sufitach podwieszanych. Do zabezpieczania sygnalizatorów przed uszkodzeniami mechanicznymi użyć można z kolei osłon zabezpieczających serii OZ-40 oraz OZ-40-2.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 21, pawilon 8.

Do zobaczenia 23-26.04.2018 w Poznaniu!

Zespół W2

Artykuł został dodany przez firmę

W2 Włodzimierz Wyrzykowski

Firma powstała w 1999 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów (ppoż, włamanie, automatyka) i osprzętu inst.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły