Artykuł Dodaj artykuł

AUTOMATICON 2018

Już za niespełna miesiąc odbędą się targi Automaticon 2018. 

logo W2 Włodzimierz Wyrzykowski

Już za niespełna miesiąc odbędą się targi Automaticon 2018. Uprzejmie informujemy, że będzie można się z nami spotkać na stoisku H2, hala 3. Podczas bieżącej edycji zaprezentujemy Państwu szeroki przekrój naszej oferty z zakresu automatyki.

logo AUTOMATICON 2018

Prezentowane będą m.in.:

  • sygnalizatory akustyczne SA-A1, SA-A2;
  • sygnalizatory optyczne SO-Ad1, SO-Ad2, SO-Ad3;
  • sygnalizatory akustyczno-optyczne SAO-Wd2 oraz SAO-Wd3.

Na ekspozycji znajdą się również klasyczne urządzenia do sygnalizacji stanu maszyn i procesu, czyli wieże sygnalizacyjne serii WS-Ad wraz z modułami automatyki, WS-Ad 230V oraz TS-Ad wraz z pulpitem sterowniczym. Zaprezentowane zostaną także sygnalizatory serii SG-Wgw, które umożliwiają tworzenie sekwencji alarmowych w oparciu o komunikat słowny. Przedstawimy również rozwiązania systemowe. Jednym z nich będzie Zewnętrzny System Parkowania ZSP-01, który umożliwia precyzyjne dokowanie pojazdów. Z kolei Wizualny System Zarządzania Produkcją jest absolutną nowością w naszej ofercie, która zostanie przedstawiona szerokiej publiczności po raz pierwszy właśnie na targach Automaticon 2018. System ten oferuje zupełnie nowe możliwości dla firm produkcyjnych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem. Do zobaczenia w dniach 20-23 marca, Warszawa, EXPO XXI, stoisko H2, hala 3.

Zespół W2

Artykuł został dodany przez firmę

W2 Włodzimierz Wyrzykowski

Firma powstała w 1999 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów (ppoż, włamanie, automatyka) i osprzętu inst.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły