Artykuł Dodaj artykuł

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla kamery IP Dinion HD 1080P

Kamera IP Dinion HD 1080P dzień/noc została nagrodzona m.in. za bezkompromisową jakość obrazu, którą zapewnia nowy mechanizm przetwarzania obrazu.

Logo Bosch
 

Produkt marki Bosch nagrodzony na targach Securex

• Nowy mechanizm przetwarzania obrazu
• Zaawansowane opcje zasilania
• Intuicyjny interfejs użytkownika

Kamera IP Dinion HD 1080P Bosch
Kamera IP Dinion HD 1080P
Fot. Bosch

Jakość obrazu w każdych warunkach

Kamera IP Dinion HD 1080P dzień/noc została nagrodzona m.in. za bezkompromisową jakość obrazu, którą zapewnia nowy mechanizm przetwarzania obrazu. Umożliwia on wierne rejestrowanie szczegółowych obrazów i kolorów w każdych warunkach oświetleniowych. W uzyskaniu ostrości pomaga najlepszy w swojej klasie elektryczny napęd regulacji Back Focus. Kamera została wyposażona w nową konstrukcję, dzięki czemu jest odporna na skrajne temperatury i sprawdza się w każdym klimacie.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla kamery IP Dinion HD 1080P Bosch
Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla kamery IP Dinion HD 1080P.
Fot. Bosch

W trosce o środowisko

Kamera wykorzystuje bardzo wydajny regulator zasilania, obsługujący napięcia 12 V (DC) i 24 V (AC), a także opcję zasilania przez sieć Ethernet (PoE). Dzięki temu zużycie prądu waha się w zakresie od 4,8 W do 8,4 W i zależy od trybu pracy kamery HD oraz rodzaju źródła zasilania. Energooszczędność kamery HD zmniejsza całkowity koszt posiadania i pozwala ekonomicznie gospodarować energią.

Inteligentna analiza obrazu i przyjazny interfejs

Technologia IVA (Intelligent Video Analysis) została zoptymalizowana pod kątem rodzielczości HD kamery Dionion 1080P. Umożliwia ona rejestrowanie szczegółów scen, które mogą być następnie przeglądane za pomocą funkcji wyszukiwania Forensic Search. Takie rozwiązanie wspomaga pracę personelu ochrony, skracając czas potrzebny na odnalezienie zdarzenia do kilkunastu sekund. oznaczając filmowane wydarzenia na ekranie. Kamera IP Dinion HD 1080P została wyposażona w intuicyjny interfejs użytkownika, który dzięki zaawansowanej funkcji regulacji back focus pomaga skrócić czas instalacji o połowę. Umożliwia ona także skorygowanie ostrości dla przejścia z trybu dziennego w nocny, co zapewni optymalną ostrość kamery Dinion HD.

Niezrównane paramtery wizyjne sprawiają, że kamera Dinion 1080P jest z powodzeniem wykorzystywana w monitoringach miejskich, na arenach sportowych, lotniskach, bankach czy instytucjach finansowych.

Artykuł został dodany przez firmę

Bosch Security and Safety Systems

Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły