Artykuł Dodaj artykuł

System dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch laureatem GOOD DESIGN 2010 Innowacyjne, eleganckie wzornictwo i doskonała jakość dźwięku

Estetyczna obudowa świetnie komponująca się z każdym wnętrzem Doskonała jakość dźwięku i zrozumiałość mowy Nowatorskie funkcje zarządzania zebraniami

  • Estetyczna obudowa świetnie komponująca się z każdym wnętrzem
  • Doskonała jakość dźwięku i zrozumiałość mowy
  • Nowatorskie funkcje zarządzania zebraniami
System dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch
System dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch
System dyskusyjny CCS 900 Ultro
Fot.: Bosch

Nowy system dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch Security Systems otrzymał prestiżową nagrodę GOOD DESIGN.

Nagroda ta przyznawana jest w Chicago corocznie od 1950 r. przez The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design oraz instytut The European Centre for

Architecture, Art, Design and Urban Studies. Wyróżniane są produkty reprezentujące „wizjonerskie i nowatorskie koncepcje, inwencję i oryginalność”. To najstarsza i najbardziej prestiżowa nagroda za wzornictwo. Ubiegają się o nią producenci i projektanci z całego świata.

System dyskusyjny CCS 900 Ultro firmy Bosch jest przeznaczony do obsługi małych i średnich zebrań. Wyróżnia go znakomite wzornictwo, dzięki czemu świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Zastosowanie najnowszej technologii dźwięku gwarantuje doskonałą zrozumiałość mowy oraz nowatorskie funkcje zarządzania zebraniami.

Wystarczy wspomnieć o zaawansowanej funkcji „Possible-To-Speak” (dosł. „można mówić”), która oczekuje na opatentowanie. Informuje ona wizualnie każdego uczestnika o dostępności jego mikrofonu i możliwości zabrania głosu.

Jednostka centralna systemu może nagrywać i odtwarzać nawet 64 godziny dyskusji na karcie SD o maksymalnej pojemności 2 GB, a 60-sekundowy bufor umożliwia wymianę zapełnionej karty SD i kontynuację nagrywania bez utraty danych. Pulpity przewodniczącego i uczestników zebrania mają wbudowany głośnik, mikrofon włączany jednym dotknięciem oraz dwa gniazda słuchawkowe z regulacją głośności.

Cztery łatwe w obsłudze tryby działania dodatkowo zwiększają wszechstronność systemu CCS 900 Ultro i ułatwiają zarządzanie dyskusją. Podczas spotkań można równocześnie włączyć od jednego do czterech mikrofonów, przy czym przewodniczący zawsze ma pierwszeństwo zabrania głosu. W celu obsługi uczestników zewnętrznych (np. podczas zebrań rady miasta) można podłączyć do systemu dodatkowe mikrofony w dowolnym trybie (przewodowym, bezprzewodowym, ręcznym lub podium).

CCS 900 Ultro jest rozwiązaniem wszechstronnym, działającym w trybie plug-and-play („podłącz i pracuj”), dzięki czemu jego obsługa nie wymaga specjalistycznych szkoleń. System jest tak intuicyjny w obsłudze, że może z niego korzystać każdy.

Artykuł został dodany przez firmę

Bosch Security and Safety Systems

Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły