Artykuł Dodaj artykuł

AQUA Luna – wysokiej jakości czujka marki SATEL - Funkcjonalność i bezpieczeństwo

AQUA Luna to zaawansowana technologicznie, cyfrowa czujka ruchu firmy Satel, której użyteczność wykracza poza rolę standardowego elementu systemu alarmowego.

AQUA Luna to zaawansowana technologicznie, cyfrowa czujka ruchu firmy Satel, której użyteczność wykracza poza rolę standardowego elementu systemu alarmowego.

cyfrowa czujka ruchu firmy Satel
AQUA Luna

Oprócz opieki nad naszym bezpieczeństwem, czujka ta może okazać się nieocenioną pomocą w życiu codziennym – szczególnie w sytuacjach, w których poruszamy się przy zgaszonym świetle. AQUA Luna została wyposażona w elektroniczny system doświetlenia. Dzięki wydajnym i oszczędnym diodom LED, czujka może oświetlać pomieszczenie jasnym, białym światłem. Ponieważ podświetlenie działa niezależnie od systemu alarmowego, możemy skonfigurować jej funkcjonalność tak, aby zapalała się za każdym razem, gdy znajdujemy się w polu jej widzenia. Czujka świetnie sprawdza się również w obiektach monitorowanych. Podświetlając poruszające się po zmroku obiekty, umożliwia ich szybką i łatwą identyfikację.

Producent czujki AQUA Luna, firma Satel, przyzwyczaił użytkowników do wysokiej jakości produktów. Nie inaczej jest i tym razem: wydajny mikroprocesor prowadzący dwutorową analizę sygnału oraz podwójny pyroelement gwarantują pewność działania w każdej sytuacji. Również estetyczne wykonanie i dbałość o detale nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z profesjonalnym sprzętem.

Więcej informacji o czujce i innych inteligentnych systemach alarmowych można znaleźć na stronie www.satel.pl.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły