Artykuły - Wiadomości


 
Ekspert radzi: jak często dokonywać przeglądu drzwi przeciwpożarowych? - zdjęcie

Ekspert radzi: jak często dokonywać przeglądu drzwi przeciwpożarowych?

18-08-2022

Zabezpieczenia przeciwpożarowe są już w wielu obiektach standardem. Jednak aby dobrze spełniały swoje funkcje, należy utrzymywać je w dobrym stanie technicznym.

Czytaj więcej

 
IX edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy - 12 - 13 października 2022 - zdjęcie

IX edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy - 12 - 13 października 2022

16-08-2022

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią oraz jej długofalowymi skutkami, firma Schrack Seconet Polska powraca do organizacji największego wydarzenia edukacyjnego w branży systemów bezpieczeństwa. W dniach 12 - 13 października 2022 roku w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się kolejna, IX już edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Czytaj więcej

 
XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków  na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej - 17 października 2022 r.  - zdjęcie

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej - 17 października 2022 r.

11-08-2022

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku (w październiku i na przełomie lutego i marca), począwszy od 2008 r. Każdorazowo w wydarzeniu uczestniczyło ok. 70 firm i instytucji. Po czterech ostatnich edycjach Targów, ograniczonych z powodu pandemii do katalogu targowego w wersji elektronicznej, wracamy obecnie do formy tradycyjnych stoisk targowych. Zachowujemy jednak jednocześnie koncepcję elektronicznego katalogu, do którego są przyjmowani zarówno wystawcy, jak i firmy i instytucje, które chcą przedstawić swoje oferty tylko w formie wpisu katalogowego.

Czytaj więcej

 
Jak urządzenia smart home mogą uprzyjemnić wakacyjny czas w domu i ogrodzie  - zdjęcie

Jak urządzenia smart home mogą uprzyjemnić wakacyjny czas w domu i ogrodzie

11-08-2022

Mamy lato. Wiele osób jest już po wakacyjnych wyjazdach, cześć planuje swe urlopy na później. Gorące dni spędzamy w swoich mieszkaniach, domach, czy ogrodach. Przyjrzyjmy się jak przy pomocy urządzeń smart home oferowanych  przez  Nice – globalnego, wiodącego dostawcę rozwiązań Home & Building management and Security, możemy uczynić ten czas przyjemniejszym i wygodniejszym.

Czytaj więcej

 
Czy smart home może być eko? Może, a nawet - powinien! - zdjęcie

Czy smart home może być eko? Może, a nawet - powinien!

10-08-2022

Wygoda, bezpieczeństwo i poczucie pełnej kontroli – to podstawowe ludzkie potrzeby i wszystkie rozwiązania, które je zaspokajają, są przez nas najbardziej pożądane. A jeżeli możemy zarządzać nimi w prosty, intuicyjny, prawie niezauważalny i w pełni zintegrowany sposób – stanowią rozwiązania idealne.

Czytaj więcej

 
AirKey EVVA - klucz do drzwi w smartfonie - zdjęcie

AirKey EVVA - klucz do drzwi w smartfonie

03-08-2022

AirKey to elektroniczny system zamknięć, który odpowiada na dynamikę zmian współczesnego świata.

Czytaj więcej

 
Technologia termowizyjna i radarowa, czyli jak skutecznie ochronić duże obiekty o kluczowym znaczeniu - zdjęcie

Technologia termowizyjna i radarowa, czyli jak skutecznie ochronić duże obiekty o kluczowym znaczeniu

03-08-2022

Infrastruktura krytyczna ma szczególne znaczenie strategiczne dla każdego z państw.

Czytaj więcej

 

V – jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego Safe Place 2022

03-08-2022

W dniach 17-19 października 2022 r. odbędzie się V – jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego Safe Place 2022 - Bezpieczeństwo budynków użyteczności publicznej i infrastruktury krytycznej. Terroryzm i inne zagrożenia. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Kuźnia Napoleońska w Paprotni k. Warszawy.

Czytaj więcej

 
Rola designu przy podejmowaniu decyzji zakupowych - zdjęcie

Rola designu przy podejmowaniu decyzji zakupowych

02-08-2022

Wygląd produktu i opakowanie stały się w ostatnich latach zintegrowanymi mechanizmami perswazji sprzedażowej.

Czytaj więcej

 
Sieć neuronowa – jak wpływa na optymalizację procesu technologicznego? - zdjęcie

Sieć neuronowa – jak wpływa na optymalizację procesu technologicznego?

02-08-2022

Obszar technicznego przygotowania produkcji jest jednym z najważniejszych obszarów dobrze działającego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2028

Najpopularniejsze tagi